Povezane vesti

Komentari incidenta pred Skupštinom - "čin fašizma", "diskreditovanje opozicije"

Komentari incidenta pred Skupštinom - "čin fašizma", "diskreditovanje opozicije"

N1 Info 08.05.2020
Narodni poslanici Dveri i njihove pristalice su tokom protesta ispred ulaza u Skupštinu Srbije napali ministre i kolege poslanike. Komentarisanje incidenata ispred Skupštine, nastavljeno je u skupštinskom holu, kao i u poslaničkoj sali. Izvor: N1, RTS… »
Rističević: Pokušavaju da dokažu diktaturu time što će neko biti priveden

Rističević: Pokušavaju da dokažu diktaturu time što će neko biti priveden

N1 Info 08.05.2020
Dok oni primenjuju zakon sile mi treba jednog dana da primenjujemo silu zakona, rekao je poslanik Marjan Rističević, govoreći o današnjem incidentu ispred Skupštine kada mu je pocepan sako. Izvor: RTS "S tim što ja imam razumevanja za to što oni… »
Rističević: Cilj onih koji su me napali danas bio je „sejanje straha“

Rističević: Cilj onih koji su me napali danas bio je „sejanje straha“

Danas 08.05.2020
Poslanik Narodne seljačke stranke Marijan Rističević izjavio je da je cilj onih koji su ga napali danas na ulazu u Skupštinu Srbije bio „sejanje straha“. „Dimitrije Ljotić je svojevremeno rekao – ne trebaju nam glasači, trebaju nam borci, a… »
Rističević o incidentu ispred Skupštine: Pokušavaju da dokažu diktaturu time što će neko biti priveden

Rističević o incidentu ispred Skupštine: Pokušavaju da dokažu diktaturu time što će neko biti priveden

Radio 021 08.05.2020
"Dok oni (opozicija) primenjuju zakon sile mi treba jednog dana da primenjujemo silu zakona", rekao je poslanik Marjan Rističević, govoreći o incidentu ispred Skupštine kada mu je pocepan sako. "S tim što ja imam razumevanja za to što oni… »
Napali su me siti i obesni koji imaju samo jedan cilj: Napadnuti poslanik Marjan Rističević o današnjem incidentu (video)

Napali su me siti i obesni koji imaju samo jedan cilj: Napadnuti poslanik Marjan Rističević o današnjem incidentu (video)

Srbija danas 08.05.2020
Kaže da treba sprovoditi silu zakona, a ne zakon sile. Poslanik Narodne seljačke stranke Marijan Rističević danas je u skupštini rekao da su ga napali "siti i obesni" sa ciljem da se izazovu nemiri u zemlji i Srbija prikaže kao diktatorska zemlja. -… »
Rističević: Napali me s ciljem izazivanja nemira u zemlji

Rističević: Napali me s ciljem izazivanja nemira u zemlji

RTV 08.05.2020
BEOGRAD - Poslanik Narodne seljačke stranke Marijan Rističević danas je u skupštini Srbije izjavio da su ga napali "siti i obesni" sa ciljem da se izazovu nemiri u zemlji i Srbija prikaže kao diktatorska zemlja. "Nekoliko nesrećnika je pokušalo da… »
Rističević: Cilj napada na mene izazivanje nemira u zemlji

Rističević: Cilj napada na mene izazivanje nemira u zemlji

Nova 08.05.2020
Poslanik Narodne seljačke stranke Marijan Rističević danas je u skupštini rekao da su ga napali "siti i obesni" sa ciljem da se izazovu nemiri u zemlji i Srbija prikaže kao diktatorska zemlja. “Nekoliko nesrećnika je pokušalo da izazove sukob… »

Vesti dana »