Povezane vesti

Sud odbio pritvor momku koji je upao u centar za migrante

Sud odbio pritvor momku koji je upao u centar za migrante

Politika 08.05.2020
OBRENOVAC - Osnovni sud u Obrenovcu odbio je predlog tužilaštva da odredi pritvor Filipu Radovanoviću, koji je pre dva dana automobilom uleteo u prihvatni centar za migrante u Obrenovcu, koji obezbeđuje vojska. On je pušten da se u daljem toku… »
Razbesnelo me je njihovo bahato ponašanje: Saslušan nasilnik koji je kolima upao u migrantski centar u Obrenovcu

Razbesnelo me je njihovo bahato ponašanje: Saslušan nasilnik koji je kolima upao u migrantski centar u Obrenovcu

Večernje novosti 08.05.2020
Posle saslušanja Filipa Radovanovića, tužilaštvo je zatražilo da sud odredi 30-dnevni pritvor, kako ne bi ponovio krivično delo. BIO sam revoltiran i ljut zbog njihovog bahatog ponašanja u ovom gradu - kazao je na saslušanju u Osnovnom… »
Napad na migrante: Sud pustio na slobodu aktivistu SNS

Napad na migrante: Sud pustio na slobodu aktivistu SNS

Nova 08.05.2020
Osnovni sud u Obrenovcu odbacio je predlog tužilaštva i Filipa Radovanovića, aktvistu vladajuće Srpske napredne stranke iz Obrenovca i člana desničarskog pokreta Levijatan, pustio da se brani sa slobode nakon što je saslušan zbog incidenta koji je… »
Pripadniku "Levijatana" koji je divljao po Prihvatnom centru za mihrante prete tri godine robije, branio se pričom da je "bio…

Pripadniku "Levijatana" koji je divljao po Prihvatnom centru za mihrante prete tri godine robije, branio se pričom da je "bio…

Blic 08.05.2020
Filipu Radenović (20) iz Obrenovca, pripadniku grupe "Levijatan", koji je osumnjičen za krivično delo nasilničko ponašanje, prete tri godine zatvora zbog upada kolima u Prihvatni centar za migrante u tom gradu. Policija i tužilaštvo još… »

Vesti dana »