Povezane vesti

Ambasadori EU poručili Srbiji: Brzina ulaska u EU zavisi od reformi

Ambasadori EU poručili Srbiji: Brzina ulaska u EU zavisi od reformi

Politika 08.05.2020
Ambasadori Holandije, Francuske, Italije i Rumunije ponovili su danas da brzina ulaska Srbije u EU zavisi isključivo od reformi, ali i da je na tom putu potrebna posvećenost i EU i zemalja Zapadnog Balkana. Na ambasadorskom onlajn panelu o prošlosti… »
Fabrici: Odnosi Srbije i EU bolji nego pre dva meseca

Fabrici: Odnosi Srbije i EU bolji nego pre dva meseca

Slobodna Evropa 08.05.2020
Šef Delegacije Evropske unije u Srbiji Sem Fabrici (Sem Fabrizi) izjavio je da su odnosi između Unije i Srbije bliski i bolji nego što su bili pre dva meseca. Fabrici tokom onlajn panela „Dan Evrope 2020“, posvećenog 70. rođendana EU rekao i da… »
Fabrici: Odnosi između EU i Srbije su bolji nego pre dva meseca

Fabrici: Odnosi između EU i Srbije su bolji nego pre dva meseca

N1 Info 08.05.2020
Šef Delegacije Evropske unije u Beogradu Sem Fabrici izjavio je da su odnosi između Evropske unije i Srbije bliski i bolji nego pre dva meseca i da postoji želja obe strane da se učini još više. "Kriza izazvana pandemijom koronavirusa podstiče na… »
Ambasadori: Srbija treba da nastavi put ka EU

Ambasadori: Srbija treba da nastavi put ka EU

Nova 08.05.2020
Ambasadori Francuske, Holandije, Italije i Rumunije u Beogradu, kao i šef Delegacije EU, Sem Fabrici, složili su se danas da Srbija treba da nastavi put ka EU i da je solidarnost "moto" Dana Evrope. “Najteže reforme u Srbiji nisu vezane za ekonomiju… »
Fabrici: Srbija treba da nastavi reforme na putu ka EU

Fabrici: Srbija treba da nastavi reforme na putu ka EU

Novi magazin 08.05.2020
Šef delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem Fabrici (Fabrizi) izjavio je danas da Srbija treba da nastavi reforme na putu ka EU i da su odnosi EU i Srbije bliskiji nego pre početka krize sa koronavirusom. "Srbija treba da nastavi sa reformama na… »
Fabrici: Kriza je zbližila Srbiju i EU

Fabrici: Kriza je zbližila Srbiju i EU

Vesti online 08.05.2020
Šef delegacije EU Sem Fabrici ocenio je da je kriza izazvana pandemijom kovida 19 pokazala da su odnosi Srbije i EU mnogo bliži nego što su bili pre dva meseca. Kovid kriza, ako je posmatramo kao poslednji test, pokazala je elemente povezanosti, da… »
Fabrici: Covid kriza zbližila Srbiju i EU

Fabrici: Covid kriza zbližila Srbiju i EU

Nova 08.05.2020
Šef delegacije EU Sem Fabrici ocenio je danas da je kriza izazvana pandemijom koronavirusa, pokazala da su odnosi Srbije i EU mnogo bliži nego što su bili pre dva meseca. “Covid kriza, ako je posmatramo kao poslednji test, pokazala je elemente… »

Vesti dana »