Povezane vesti
"Ne mogu da prećutim izjave Nestorovića": Dr Kon objašnjava kome slede kazne i do 150.000 dinara
Telegraf 09.05.2020
- Kada danima budemo saopštavali da je broj zaraženih nula, onda ćemo znati da je rizik prestao - naveo je epidemiolog Predrag Kon. Epidemiolog dr Predrag Kon je, gostujući u Jutarnjem programu na TV Prva objasnio u kojim situacijama bi pojedinac mogao… »
Evo šta doktor Kon misli o povećanim kaznama za kršenje mera zaštite
Mondo 09.05.2020
Doktor Predrag Kon iz Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa gostujući na TV Prva izjavio je da je virus i dalje prisutan i da je to dovoljan je razlog da u narednom periodu moramo da budemo maksimalno oprezni. Doktor Predrag Kon iz Kriznog štaba za… »
Povećanje minimalne kazne za kršenje mera zaštite od zaraznih bolesti
Valjevska posla 09.05.2020
Izvor: Printscreen RTS Lončar je na sednici Skupštine Srbije, na čijem je dnevnom redu, između ostalog, Predlog zakona o izmenama i dopunama Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti, rekao da su predviđene određene prekršajne sankcije za… »
Vesti dana »
NIS: Počela priprema za vraćanje u rad rafinerije u Pančevu
Vesti online pre 50 minutajoš 31 povezana
Profesori i studenti blokirali Dekanat Filozofskog fakulteta u Novom Sadu zbog odluke o Jeleni Kleut
Insajder pre 1 satjoš 17 povezanih
Železnička nesreća u Španiji kod Adamuza: najmanje 39 poginulih i preko 150 povređenih
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 63 povezane
Uskraćivanjem Nobela za mir okončana mi je obaveza da težim miru: Tramp uputio pismo norveškom premijeru, ovaj mu odgovorio
Danas pre 25 minutajoš 64 povezane
Ne opuštajte se - neophodan oprez u vožnji zbog ledenih dana i magle
Auto magazin pre 1 satjoš 31 povezana



