Povezane vesti

Kon o Nestoroviću: Ja ne mogu da pozovem ljude da se zaraze

Kon o Nestoroviću: Ja ne mogu da pozovem ljude da se zaraze

Nova 09.05.2020
Preterano opuštanje usled popuštanja mera ne bi bilo dobro, budući da je koronavirus i dalje prisutan te se ne može izbeći i mogućnost ponovnih žarišta, ali se ipak moramo vratiti u normalne tokove života, izjavio je danas epidemiolog dr Predrag… »
Kon: Moramo paziti da ne upropastimo sve pred sam kraj

Kon: Moramo paziti da ne upropastimo sve pred sam kraj

Dnevnik 09.05.2020
BEOGRAD: Preterano opuštanje usled popuštanja mera ne bi bilo dobro, budući da je korona virus i dalje prisutan te se ne može izbeći i mogućnost ponovnih žarišta, ali se ipak moramo vratiti u normalne tokove života, izjavio je epidemiolog dr… »
Kon: Nismo ni blizu pobede nad virusom, ko god može da i dalje radi od kuće

Kon: Nismo ni blizu pobede nad virusom, ko god može da i dalje radi od kuće

Insajder 09.05.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da nismo ni blizu pobede nad koronavirusom i naglasio da se naš zdravstveni sistem brzo adaptirao da kompletno odgovori jednom snažnom udaru, dodajući da je "pokazao vitalnost kojom treba da se hvalimo". "Mislim da… »
Kon: Nismo ni blizu pobede nad koronavirusom

Kon: Nismo ni blizu pobede nad koronavirusom

Nova 09.05.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da nismo ni blizu pobede nad koronavirusom i naglasio da se naš zdravstveni sistem brzo adaptirao da kompletno odgovori jednom snažnom udaru, dodajući da je "pokazao vitalnost kojom treba da se hvalimo". “Mislim da… »
Kon: Nismo ni blizu pobede nad virusom, ne smemo se previše opustiti

Kon: Nismo ni blizu pobede nad virusom, ne smemo se previše opustiti

Novi magazin 09.05.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da nismo ni blizu pobede nad koronavirusom i naglasio da se naš zdravstveni sistem brzo adaptirao da kompletno odgovori jednom snažnom udaru, dodajući da je "pokazao vitalnost kojom treba da se hvalimo". "Mislim da… »
Dr Kon naglasio: "Virus je još prisutan, stariji od 65 godina u prevoz samo ako moraju"

Dr Kon naglasio: "Virus je još prisutan, stariji od 65 godina u prevoz samo ako moraju"

Večernje novosti 08.05.2020
Epidemiolog Predrag Kon kaže za RTS da smanjio procenat otkrivenih slučajeva, pa je virus još manje u cirkulaciji. Epidemiolog Predrag Kon kaže za RTS da smanjio procenat otkrivenih slučajeva, pa je virus još manje u cirkulaciji. Navodi da bi… »
Dr Kon: Bilo bi dobro da stariji od 65 godina i hronični bolesnici izbegavaju javni gradski prevoz

Dr Kon: Bilo bi dobro da stariji od 65 godina i hronični bolesnici izbegavaju javni gradski prevoz

Blic 08.05.2020
Prof. dr Predrag Kon, epidemilog i član Kriznog štaba za borbu protiv epidemije korona virusa, rekao je večeras za RTS da se preporučuje starijima od 65 godina i hroničnim bolesnicima da izbegavaju korišćenje gradskog prevoza koliko je to moguće… »

Vesti dana »