Povezane vesti

Zna se ko je ubica! Žena vrištala, nije imao ko da je čuje! Jeziv zločin u Sokobanji, krv od poda do plafona!

Zna se ko je ubica! Žena vrištala, nije imao ko da je čuje! Jeziv zločin u Sokobanji, krv od poda do plafona!

Kurir 09.05.2020
Jezivo: Vinka Stojanović (69) iz sela Radenkovac pronađena je bez odeće i sa smrskanom glavom u krevetu, a njeni najbliži veruju da joj je presudio meštanin s kojim se družila. Vinka Stojanović (69) iz sela Radenkovac kod Sokobanje brutalno je… »
Brat ubijene starice: Ubio je čovek kome je davala da jede

Brat ubijene starice: Ubio je čovek kome je davala da jede

Nova 09.05.2020
Vinka Stojanović (68) iz sela Radenkovac kod Sokobanje ubijena je juče u svojoj kući. Njeno beživotno telo pronašao je komšija koji je odmah pozvao njenog sina. “Sestrić me je obavestio šta se desilo. Ovo je strašno, ona je bila dobra i svima… »
Svirepo ubistvo kod sokobanje, policija blokirala selo: Komšije u kući ugledale jeziv prizor, porodica sumnja da je ubica…

Svirepo ubistvo kod sokobanje, policija blokirala selo: Komšije u kući ugledale jeziv prizor, porodica sumnja da je ubica…

Blic 09.05.2020
Vinka Stojanović (69) iz sokobanjskog sela Radenkovac ubijena je u svojoj kući, a policija traga za njenim poznanikom S. B. iz istog sela, zbog sumnje da je povezan sa zločinom. Telo nesrećne žene našao je komšija. On je čuo muku krava iz štale u… »
Žena koja je pronađena mrtva bila i silovana? Stravični detalji ubistva kod Sokobanje (video)

Žena koja je pronađena mrtva bila i silovana? Stravični detalji ubistva kod Sokobanje (video)

Večernje novosti 09.05.2020
V. S. (69), iz sokobanjskog sela Radenkovac, ubijena je u svojoj kući. SOKOBANjA- V. S. (69), iz sokobanjskog sela Radenkovac, ubijena je u svojoj kući u tom selu. Njen leš su, bez odeće i sa smrskanom lobanjom, pronašle komšije koje su zatvorile… »
Novi detalji svirepog ubistva kod Sokobanje, brat očajan tvrdi: Moju Vinku ubio prijatelj koji joj je dolazio u kuću

Novi detalji svirepog ubistva kod Sokobanje, brat očajan tvrdi: Moju Vinku ubio prijatelj koji joj je dolazio u kuću

Kurir 09.05.2020
SOKOBANJA - Policija traga za osobom koja je u petak ubila Vinku S. (69) u selu Radenkovac kod Sokobanje, a brat i sestra ubijene žene kažu da mogu da pretpostave ko je usmrtio Vinku. Naime, Vinko Stojanović, rođeni brat ubijene, kaze za Kurir da je… »

Vesti dana »