Povezane vesti
U šumadijskom okrugu: od 300.000 ljudi zaraženo svega 93: U Kniću do sada nije registovan nijedan slučaj zaraze
Blic 09.05.2020
Zahvaljujući odgovornom ponašanju građana, angažovanju Opštinskog štaba na sprovođenju mera prevencije i zaštite, i svih drugih službi, a posebno zaposlenih u Domu zdravlja, opština Knić nema nijednog zaraženog od korona virusa, konstatovano je danas… »
Načelnica Šumadijskog okruga posetila Knić: Vi ste primer Srbiji u borbi protiv korone vurusa
RINA 09.05.2020
Knić - Načelnica Šumadijskog okruga Biljana Ilić Stošić,posetila je opštinu , Knić i sa članovima opštinskog rukovodstva obišla Dom zdrvlja. Ocenjeno je da je zahvaljujući odgovornom ponašanju građana, angažovanju Opštinskog štaba na sprovođenju mera… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Blokirana Ulica kneza Miloša, kolone studenata iz više pravaca idu ka Generalštabu: Uskoro počinje protest upozorenja
Nova pre 14 minutajoš 8 povezanih
Sa ponosom čuvamo sećanje na heroje: Srbija obeležava Dan primirja u Prvom svetskom ratu
Sputnik pre 39 minutajoš 30 povezanih
Đedović Handanović: Rusi spremni da prepuste rad NIS-a trećem licu, Srbija podržava
Radio 021 pre 29 minutajoš 20 povezanih




