Повезане вести
Блајбург је измишљотина, католичка црква жали за НДХ: Месић брутално о најави мисе у Сарајеву за наводне жртве!
Курир 10.05.2020
Некадашњи хрватски председник и последњи председник Председништва СФР Југославије, Стјепан Месић поводом најаве да ће се 16. маја у Сарајеву одржати миса посвећена 75. годишњици Блајбурга каже да је изненађен да се таква миса… »
Месић: Блајбург је измишљотина, тамо нема жртава
РТВ 10.05.2020
САРАЈЕВО - Некадашњи хрватски председник и последњи председник Председништва бивше СФР Југославије Стјепан Месић поводом најаве да ће се 16. маја у Сарајеву одржати миса посвећена 75. годишњици Блајбурга каже да је изненађен… »
Месић: Блајбург је измишљотина, Католичка црква се још није ослободила НДХ-зије
Вечерње новости 10.05.2020
Појединци из Цркве не могу прежалити јер је капитулирала НДХ. Њима треба ко зна колико још времена да схвате да је НДХ била злочиначка организација, са крвавим рукама, рекао је некадашњи председнк Хрватске Стјепан Месић… »
Вести дана »
Зеленски из Рима одговорио на позив Доналда Трампа да одржи председничке изборе у Украјини
Телеграф пре 1 сатјош 34 повезане
Три сценарија за Ниш! Председник Вучић поновио да је 15. јануар крајњи рок
Ало пре 19 минутајош 27 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 3 сатајош 34 повезане
Почетак примене Закона "Свој на своме" са преко 45.000 пријава за упис права својине у Србији
Наслови.аи пре 2 сатајош 49 повезаних
Покренута Национална платформа за праћење цена у трговинским ланцима у Србији
Наслови.аи пре 5 сатијош 32 повезане



