Povezane vesti
Od sutra otvoreni šalteri za lična dokumenta i registraciju vozila
Sputnik 10.05.2020
Od sutra, 11. maja, počeće sa radom šalteri Uprave za upravne poslove Ministarstva unutrašnjih poslova u policijskim upravama i stanicama na kojima građani mogu podneti zahteve za izdavanje ličnih dokumenata i obaviti druge poslove. Na šalterima… »
Šalteri MUP-a od ponedeljka počinju da rade
N1 Info 10.05.2020
Šalteri Uprave za upravne poslove Ministarstva unutrašnjih poslova u policijskim upravama i stanicama, na kojima građani mogu podneti zahteve za izdavanje ličnih dokumenata i obaviti druge poslove iz nadležnosti Ministarstva počeće rad u ponedeljak 11… »
Od ponedeljka 11. maja otvoreni šalteri MUP-a
Nova 10.05.2020
Šalteri Uprave za upravne poslove Ministarstva unutrašnjih poslova u policijskim upravama i stanicama, na kojima građani mogu podneti zahteve za izdavanje ličnih dokumenata i obaviti druge poslove iz nadležnosti Ministarstva počeće sa radom u ponedeljak… »
Vesti dana »

Vučić pozvao „blokadere“ na debatu i razgovor uz prenos na svim televizijama
Gradski portal 018 pre 2 satajoš 90 povezanih

Pljuskovi sa grmljavinom i gradom počinju uskoro širom Srbije: Novo upozorenje RHMZ, na udaru i Beograd
Mondo pre 1 satjoš 71 povezana

U Gazi proglašena glad! "u potpunosti je izazvana ljudskim delovanjem, ovo je spora smrt": Odmah se oglasio Izrael
Blic pre 3 satajoš 63 povezane

Oglasio se Bogdan Bogdanović: Evo zašto nije potpisao dres Partizana! Slovenci u superlativu o Srbima: Pogledajte šta su rekli o navijačima u Areni!
Hot sport pre 34 minutajoš 52 povezane