Povezane vesti

Maja Marinković bacila sve karte na sto: Janjuša je zavolela, a ono što je rekla o Luni i Anabeli šokiralo je sve! Video

Maja Marinković bacila sve karte na sto: Janjuša je zavolela, a ono što je rekla o Luni i Anabeli šokiralo je sve! Video

Kurir 10.05.2020
Maja Marinković progovorila je o svom prijatelju Marku Janjuševiću Janjušu sa kojim je povezuju, a onda i o Luni Đogani i Anabeli Atijas. Ona je istakla da je tužna zbog Janjuševe reakcije, kao i da joj je svašta rekao i pljunuo je. "Ono sinoć je… »
Anabela grca u suzama zbog pomirenja lune i marka: Odlučila da im kaže zbogom: "Imaju moj oprost, ali ne i mene više"…

Anabela grca u suzama zbog pomirenja lune i marka: Odlučila da im kaže zbogom: "Imaju moj oprost, ali ne i mene više"…

Blic 10.05.2020
Nakon što je saznala da su se njena ćerka Luna Đogani i Marko Miljković pomirili, Anabela je Drvetu mudrosti otvorila duđi i otkrila šta misli o tome. - Jao, golupčići. Videla sam kad sam menjala baterije. Sve je isto, što se mene tiče imaju moj… »
Luna me škartirala, ali imaju moj blagoslov i oprost! Anabela se guši u suzama, slomilo je pomirenje Lune i Marka! Video

Luna me škartirala, ali imaju moj blagoslov i oprost! Anabela se guši u suzama, slomilo je pomirenje Lune i Marka! Video

Kurir 10.05.2020
Luna Đogani i Marko Miljković su se pomirili, a Anabela je pričala sa Drvetom mudrosti o tome kako se sada oseća. Atijasova je plakala sve vreme i kroz suze govorila o vezi svoje ćerke koja ju je, prema njenim rečima, odbacila. "Nikada nisam bila… »

Vesti dana »