Povezane vesti

Svađa Cece i Čede Jovanovića u emisiji: Reci zašto si me hapsio!

Svađa Cece i Čede Jovanovića u emisiji: Reci zašto si me hapsio!

Mondo 10.05.2020
"On je mene HAPSIO, ja njega nisam"! "On je mene HAPSIO, ja njega nisam"! Pevačica Ceca Ražnatović gostovala je u emisiji "Hit tvit" zajedno sa dr Darijom Kisić Tepavčević, Željkom Mitrovićem i Čedomirom Jovanovićem. Pevačica, koja će uskoro… »
Ceca u fajtu s čedom: 17 godina tragam za istinom! Zašto su mene hapsili, a vas nisu? Progovorila o Sablji, nanogici...

Ceca u fajtu s čedom: 17 godina tragam za istinom! Zašto su mene hapsili, a vas nisu? Progovorila o Sablji, nanogici...

Kurir 10.05.2020
Svetlana Ceca Ražnatović kao gošća jedne emisije istakla šaleći se na svoj račun kako su je "prethodne vlasti pripremile za period korone", te da njoj zbog toga samoizolacija uopšte nije teško pala. "Ja sam češće bila u samoizolaciji, zato… »
Ceca o savetima lekara i trudnoj Bogdani!

Ceca o savetima lekara i trudnoj Bogdani!

Mondo 10.05.2020
Folk diva na televiziji pričala o koronavirusu, evo šta kaže! Folk diva na televiziji pričala o koronavirusu, evo šta kaže! Pevačica Ceca Ražnatović gostovala je u emisiji "Hit tvit" zajedno sa dr Darijom Kisić Tepavčević, Željkom Mitrovićem… »
"Moja deca su preživela golgotu"

"Moja deca su preživela golgotu"

Mondo 10.05.2020
Folk diva o teškom periodu, Veljku i Anastasiji. Folk diva o teškom periodu, Veljku i Anastasiji. Pevačica Ceca Ražnatović gostovala je u emisiji "Hit tvit" zajedno sa dr Darijom Kisić Tepavčević, Željkom Mitrovićem i Čedomirom Jovanovićem… »
Ceca: Moju decu su svakog dana presretali sa dugim devetkama

Ceca: Moju decu su svakog dana presretali sa dugim devetkama

Nova 10.05.2020
Iako je tema emisije "Hit tvit" pandemija koronavirusa, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i političar Čedomir Jovanović, koji u njoj gostuju zajedno sa doktorkom Darijom Kisić Tepavčević skrenuli su je u drugom pravcu i poveli polemiku o Cecinom… »

Vesti dana »