Povezane vesti

O ovoj sceni bruji Srbija! Ceca i dr Kisić se smejale dok se orilo u studiju, a evo o čemu su šaputale

O ovoj sceni bruji Srbija! Ceca i dr Kisić se smejale dok se orilo u studiju, a evo o čemu su šaputale

Kurir 11.05.2020
Fotografija o kojoj danas svi pričaju: Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i doktorka Darija Kisić Tepavčević, dok su se Mitrović i Čedomir Jovanović nadglasavali, nešto su šaputale između sebe i smejale, a to se moglo videti, ali ne i da se… »
Fotografija o kojoj danas svi pričaju: Ceca i dr Kisić Tepavčević se smejale u emisiji, evo šta su šaputale

Fotografija o kojoj danas svi pričaju: Ceca i dr Kisić Tepavčević se smejale u emisiji, evo šta su šaputale

Večernje novosti 11.05.2020
U jednom trenutku, dok su Željko i Čeda govorili uglas, Ceca i Darija su se približile jedna drugoj i kroz smeh razmenile nekoliko reči. Srbija ne prestaje da bruji o emisiji "Hit tvit", koja je sinoć emitovana na "Pinku", a u kojoj su gostovali Ceca… »
Žestoka svađa Čede Jovanovića i Željka Mitrovića u studiju TV Pink, Ceca napustila emisiju

Žestoka svađa Čede Jovanovića i Željka Mitrovića u studiju TV Pink, Ceca napustila emisiju

Blic 11.05.2020
Emisija Hit tvit na TV Pink imala je eksplozivan završetak večeras. Naime, nakon jedne od žešćih rasprava između lidera LDP Čedomira Jovanovića i vlasnika Pinka Željka Mitrovića, tokom koje su pale teške reči, optužbe, izrečene sa povišenim… »
(Video): Evo kako je eksplodirala svađa Cece, Čede i Željka Mitrovića: Slagali ste me da je Ceca htela da me otme!

(Video): Evo kako je eksplodirala svađa Cece, Čede i Željka Mitrovića: Slagali ste me da je Ceca htela da me otme!

Blic 11.05.2020
Posle 17 godina ćutnje i izbegavanja, Svetlana Ceca Ražnatović i Čedomir Jovanović su se našli oči u oči u emisiji “Hit tvit”, na molbu vlasnika “Pinka” Željka Mitrovića. Emisija, u kojoj su gostovali i sam Mitrović i dr Darija Kisić… »
Ceca napustila emisiju: "Manipulatorske gluposti neću da slušam"

Ceca napustila emisiju: "Manipulatorske gluposti neću da slušam"

Večernje novosti 11.05.2020
Emisija Hit tvit na TV Pink imala je eksplozivan završetak večeras. Svetlana Ceca Ražnatović napustila je emisiju u kojoj je gostovala i pre nego što se završila, poručujući da "manipulatorske gluposti neće da sluša". Ona je zgrabila mobilni… »

Vesti dana »