Povezane vesti

„Srce mi se slama, ti si mi najvažnija u životu“: Kanter pati, majku zbog Erdogana i proterivanja 6 godina nije video…

„Srce mi se slama, ti si mi najvažnija u životu“: Kanter pati, majku zbog Erdogana i proterivanja 6 godina nije video…

Vesti online 11.05.2020
Životna priča turskog košarkaša Enesa Kantera je takva da bi po njoj, u najmanju ruku, mogao da se snimi film. Naime, član Boston Seltiksa već nekoliko godina unazad je u domovini nepoželjan zbog sukoba sa režimom predsednika Turske Redžepa… »
Emotivna poruka košarkaša koji majku nije čuo i video šest godina: Dok drugi grle svoje mame ja gledam jedinu tvoju…

Emotivna poruka košarkaša koji majku nije čuo i video šest godina: Dok drugi grle svoje mame ja gledam jedinu tvoju…

Večernje novosti 11.05.2020
Imam jednu tvoju fotografiju u telefonu. Mislim da je to najdragocenija stvar koju imam u životu, napisao je igrač Bostona. Košarkaš Boston Seltiksa Enes Kanter obeležio je Dan majki tako što je preko društvenih mreža poslao jaku i emotivnu poruku… »
"Šest godina nisam video, ni čuo majku": Zbog politike plaća visoku cenu, as na ivici suza poslao poruku porodici!

"Šest godina nisam video, ni čuo majku": Zbog politike plaća visoku cenu, as na ivici suza poslao poruku porodici!

Sportal blic 10.05.2020
Čak šest godina košarkaš Boston Seltiksa Enes Kanter nije video, niti čuo majku. Njemu je povratak u domovinu onemogućen, a košarkaš priznaje da mu teško pada odvojenost od porodice. je označen kao persona non grata od strane aktuelnog režima i… »

Vesti dana »