Povezane vesti

"Ode mi i sestra, ostao sam siroče": Nikad tužniji status Ljubiše, kojem je korona ubila celu porodicu (foto)

"Ode mi i sestra, ostao sam siroče": Nikad tužniji status Ljubiše, kojem je korona ubila celu porodicu (foto)

Večernje novosti 11.05.2020
Preko društvenih mreža Ljubiša ja početkom maja objavio da mu je sestra bolje i da je skinuta sa respiratora, ali je poboljšanje kratko trajalo. Ponovo je vraćena na respirator. Smrtonosna bolest kovid 19 odnela je i trećegčlana porodice Rakićiz… »
Najtužnija priča Ljubiše iz Paraćina kome je korona uzela celu porodicu: "Ode i sestra, sada sam pravo siroče"

Najtužnija priča Ljubiše iz Paraćina kome je korona uzela celu porodicu: "Ode i sestra, sada sam pravo siroče"

Blic 11.05.2020
"Jedino što molim Boga samo sestru neka mi ostavi, makar uzeo mene, a ne nju. Ne daj Bože ovo nikom da se desi ovakva tragedija i bol. Samo da mi nju poštedi, meni ništa drugo na svetu ne treba”, napisao je Ljubiša Rakić na svom Fejsbuk profilu… »
Rastužio Srbiju: Ljubiši korona odnela celu porodicu, on se oglasio na Fejsbuku potresnim statusom (foto)

Rastužio Srbiju: Ljubiši korona odnela celu porodicu, on se oglasio na Fejsbuku potresnim statusom (foto)

Kurir 11.05.2020
Ljubiša Rakić (47) iz naselja Jagodnjak u Paraćinu, ostao je bez roditelja i sestre, koji su preminuli od korona virusa. Vest o njihovoj smrti potresla je ceo Paraćin, ali i Srbiju, a Ljubiša je svoju tugu podelio s prijateljima na društvenoj mreži… »
Ceo paraćin u šoku Kovid 19 odneo je i trećeg člana porodice Rakić! Molio se samo da Ljiljana preživi

Ceo paraćin u šoku Kovid 19 odneo je i trećeg člana porodice Rakić! Molio se samo da Ljiljana preživi

Kurir 11.05.2020
KOVID 19 odneo je i trećeg člana porodice Rakić iz paraćinskog naselja Jagodnjak, a ceo grad je u šoku. Brat Ljubiša (43) obavešten je da mu je preminula i sestra Ljiljana (47), koja se borila za život u KBC "Zemun". Ljubišin otac Dragiša (70)… »

Vesti dana »