Povezane vesti

Poslanik Miladin Ševarlić prekinuo štrajk glađu

Poslanik Miladin Ševarlić prekinuo štrajk glađu

Slobodna Evropa 11.05.2020
Samostalni poslanik Miladin Ševarlić prekinuo je štrajk glađu ispred Skupštine Srbije koji je počeo u nedelju 10. maja zbog, kako je rekao, "neprimenjivanja Rezolucije 1244 na Kosovu i kršenja teritorijalnog intetgriteta i suvereniteta Srbije"… »
"Boško fašisto, đilase lopove!" Gužva ispred Narodne skupštine, podrška poslanicima SNS-a (foto/video)

"Boško fašisto, đilase lopove!" Gužva ispred Narodne skupštine, podrška poslanicima SNS-a (foto/video)

Srbija danas 11.05.2020
Ispred Skupštine Srbije je burna situacija. Boško Obradović ogorčen voljom naroda koji ne želi nasilničku i ljotićevsku političku opciju, rešio je da otpočne štrajk glađu ispred Skupštine Srbije, a sve pod izgovorom da na taj način želi da… »
Vučić: Imam jednu primedbu na njihov štrajk glađu, razgovaraću s Martinovićem

Vučić: Imam jednu primedbu na njihov štrajk glađu, razgovaraću s Martinovićem

N1 Info 11.05.2020
"Kada nismo završili s epdiemijom, nedopustivo je da svoje građane izlažemo zdravstvenoj opasnosti. Održava se skup pristalica uglavnom SNS-a i pristalica Dveri, zamolio bih ljude da se do kraja maja ne okupljaju. Ja znam da nije formalni organizator… »
Razišle se pristalice SNS i Dveri: Ostali su samo... (foto)

Razišle se pristalice SNS i Dveri: Ostali su samo... (foto)

Srbija danas 11.05.2020
Pripadnici Žandarmerije, koji su u jednom trenutku razvojili dve grupe građana, takođe su otišli. Pristalice Srpske napredne stranke, ali i opozicionog pokreta Dveri, koji su bili ispred doma Narodne skupštine kako bi dali podršku poslanicima koji… »
Ševarlić prekida štrajk glađu: Ukrali su mi ideju

Ševarlić prekida štrajk glađu: Ukrali su mi ideju

Radio 021 11.05.2020
Samostalni poslanik Miladin Ševarlić najavio je da će danas prekinuti štrajk glađu. On je rekao da prekida štrajk glađu, jer je ovo jedinstven slučaj da je kao idejni tvorac štrajka bio medijski ugušen sa jedne strane štrajkom Dveri, a sa druge… »
Martinović i Božić nastavljaju štrajk glađu

Martinović i Božić nastavljaju štrajk glađu

IndeksOnline 11.05.2020
BEOGRAD – Poslanici SNS Aleksandar Martinović i Sandra Božić nastaviće štrajk glađu jer, po njihovoj oceni, tužilaštvo ne radi svoj posao, a Martinović je poručio da Dragan Ðilas i Boško Obradović ne mogu da budu “ravnopravniji” od… »
Obradović, Martinović i Božić nastavljaju štrajk glađu, Ševarlić razmišlja da nađe „drugi metod“

Obradović, Martinović i Božić nastavljaju štrajk glađu, Ševarlić razmišlja da nađe „drugi metod“

Sputnik 11.05.2020
Samostalni poslanik Miladin Ševarlić izjavio je da će razmisliti da li će nastaviti štrajk glađu, koji je započeo juče ispred Skupštine Srbije, jer su, kako kaže, drugi poslanici „plagirali“ njegov čin. Predsednica parlamenta Maja Gojković… »
"Obradović do ponoći štrajkovao glađu, a onda otišao da večera" Martinović otkrio kako izgleda protest lidera Dveri

"Obradović do ponoći štrajkovao glađu, a onda otišao da večera" Martinović otkrio kako izgleda protest lidera Dveri

Srbija danas 11.05.2020
Šef poslaničke grupe SNS zahteva reakciju tužilaštva na nasilje. Poslanik SNS Aleksandar Martinović započeo je štrajk glađu ispred Skupštine Srbije zbog nereagovanja tužilaštva na nasilničko ponašanje lidera Dveri Boška Obradovića… »
Vladimir Orlić: Napad na Rističevića je čist pokušaj ubistva!

Vladimir Orlić: Napad na Rističevića je čist pokušaj ubistva!

Srbija danas 11.05.2020
Poslanik SNS Vladimir Orlić, podržava odluku poslanika Aleksandra Martinovića i Sandre Božić da započnu štrajk zbog nereagovanja Tužilaštva na nasilničko ponašanje lidera Dveri Boška Obradovića ispred Skupštine. - U petak se dogodilo nešto… »

Vesti dana »