Povezane vesti
Smrt bebe u Martonošu nastupila zbog sepse
Nova 11.05.2020
Sepsa unutrašnih organa uzrok je smrti bebe F.V. koja je imala manje od mesec dana, a preminula u subotu ujutro u porodičnoj kući u selu Martonoš kod Kanjiže. To je potvrdila obdukcija tela devojčice koja je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva iz… »
Poznat uzrok smrti bebe iz Martonoša Ovo su šokantni podaci sa obdukcije: U kući suze, bol i jauci
Kurir 11.05.2020
Telo devojčice V.F. iz Martonoša, koja je rođena pre manje od mesec dana pronađeno je u porodičnoj kući jedne višečlane porodice iz ovog sela kod Kanjiže. Do smrti devojčice V.F. iz Martonoša kod Kanjiže, došlo je zbog sepse unutrašnjih organa. U pitanju… »
Stigli rezultati obdukcije: Evo šta je uzrok smrti bebe koju je majka zatekla bez znakova života posle podoja
Večernje novosti 11.05.2020
Smrt bebe u Martonošu kod Kanjiže nastupila prirodnim putem zbog sepse. Sepsa unutrašnih organa uzrok je smrti bebe F.V. koja je imala manje od mesec dana, a preminula u subotu ujutro u porodičnoj kući u selu Martonoš kod Kanjiže. To je potvrdila… »
Vesti dana »

Ubistvo Čarlija Kirka: Osumnjičenog prijavio porodični prijatelj, na pronađenim mecima pisalo 'O bela ćao'
BBC News pre 49 minutajoš 55 povezanih

Osim grejanja i vode, Borani će više plaćati i odvoženje smeća i pogrebne usluge
Ist media pre 5 satijoš 20 povezanih

Protest zborova Novog Sada ispred zgrade pravosudnih organa povodom saslušanja policajca
N1 Info pre 3 satajoš 16 povezanih

Kecmanović pregazio turčina, pa poručio: Veći je pritisak na meni...
Kurir pre 24 minutajoš 34 povezane