Povezane vesti
Tri hiljade mališana ponovo u novosadskim vrtićima
RTV 11.05.2020
NOVI SAD - Skoro tri hiljade dece u Novom Sadu, od danas se vratilo u vrtiće. Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo“ otvorila je 62 od 70 postojećih objekata u gradu, a korisnici usluga vrtića mogu da budu samo ona deca čiji roditelji moraju da… »
Blizu 3.000 dece ponovo u vrtićima
Dnevnik 11.05.2020
Po ranije sprovedenoj anketi, nešto manje od 3.000 mališana, čija su oba roditelja radno angažovana, od danas su ponovo u svojim vrtićima, zbog čega je Predškolska ustanova „Radosno detinjstvo” otvorila 62 objekta, od 70, u Novom Sadu i u prigradskim… »
Vesti dana »

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 1 satjoš 35 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju 6. do 8. avgust 2025: poplave u Boru, promenljivo vreme i najava toplog vikenda
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 39 povezanih

Uživo Dodiku oduzet mandat! Evo kada zvanično prestaje da bude predsednik RS: Ćerka Gorica psuje, on najavljuje referendum
Blic pre 18 minutajoš 174 povezane

Trifunović: Maštao sam kao dete da ću igrati evropske utakmice pred punim stadionom
Sportski žurnal pre 1 satjoš 27 povezanih