Povezane vesti

Vanredno obraćanje predsednika: Pozivam poslanike SNS da prekinu štrajk, nama je potrebno jedinstvo

Vanredno obraćanje predsednika: Pozivam poslanike SNS da prekinu štrajk, nama je potrebno jedinstvo

Srbija danas 11.05.2020
Predsednik se javlja iz zgrade Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Aleksandar Vučić govori o pandemiji virusa korona, predstojećim izborima, kao i, prvi put od izbijanja pandemije, o političkim temama. - Što se tiče karikature gde sam… »
Vučić o dešavanjima ispred Skupštine: Molim okupljene da se raziđu i da poslanici SNS prekinu štrajk

Vučić o dešavanjima ispred Skupštine: Molim okupljene da se raziđu i da poslanici SNS prekinu štrajk

Telegraf 11.05.2020
Za nas danas, u uslovima kada nismo završili sa epidemijom korona virusa, iako je situacija bolja nego pre par nedelja, nedopustivo je da svoje građane izlažemo zdravstvenoj opasnosti - objasnio je on. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se… »
"Srbija je od danas u političkoj kampanji za izbore 21. juna"

"Srbija je od danas u političkoj kampanji za izbore 21. juna"

Telegraf 11.05.2020
Izbori 21. juna su prilika da sve političke partije pokažu koliko im je stalo do Srbije i da svojim programima pridobiju poverenje građana - poručio je predsednik Srbije. Odlukom Republičke izborne komisije Srbija je od danas u izbornoj kampanji… »
Vučić odgovorio o napadu na porodicu: "Navikao sam na ovo, sva deca moraju da se zaštite"

Vučić odgovorio o napadu na porodicu: "Navikao sam na ovo, sva deca moraju da se zaštite"

Srbija danas 11.05.2020
Pored toga što je pozvao narodne poslanike Aleksandra Martinovića i Sanrdru Božić da prekinu štrajk glađu, a svoje protivnike da odmere snage na izborima, dotakao se i teme o vrlo čestim napadima na njegovu decu. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić se večeras vanredno obraća javnosti!

Vučić se večeras vanredno obraća javnosti!

Srbija danas 11.05.2020
On će se javiti iz zgrade Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se javnosti večeras u 20.00 časova. Vučić će se obratiti u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila je… »

Vesti dana »