Povezane vesti

Šta je istina o sukobu Cece, Mitrovića i Jovanovića na TV Pink?

Šta je istina o sukobu Cece, Mitrovića i Jovanovića na TV Pink?

Danas 12.05.2020
Koliko me sećanje služi, Svetlana Ražnatović je bila uhapšena tokom akcije Sablja iz nekoliko razloga. Najpre je pretresom njene kuće pronađeno više od deset komada oružja za koje nije postojala dozvola. Zatim, nadležne službe su raspolagale… »
Čeda Jovanović: "Bog, pa Ceca, je l' tako ide? Ta mafijašica..." (video)

Čeda Jovanović: "Bog, pa Ceca, je l' tako ide? Ta mafijašica..." (video)

Mondo 12.05.2020
"Šta ja imam da razgovaram sa mafijašicom? Ona je kao 'srpska majka, a šta je onda majka devet Jugovića? Nisam ja iz Žitorađe pa da mi Šilerova bude centar sveta", kaže Čedomir Jovanović o Svetlani Ražnatović. "Šta ja imam da razgovaram sa… »
Čedomir Jovanović nastavio rat sa cecom: Znala je da će Đinđić biti ubijen, tražili su od nje alibi!

Čedomir Jovanović nastavio rat sa cecom: Znala je da će Đinđić biti ubijen, tražili su od nje alibi!

Kurir 12.05.2020
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović komentarišući izjave pevačice Svetlane Cece Ražnatović sa naslovnica kaže da je jasno da će "taj čir uskoro pući". Jovanović je, između ostalog, rekao: "Ceca je znala da će Zoran biti… »
Ceca nakon svađe sa Čedom: Ništa neće ispraviti zlo koje mi je naneo!

Ceca nakon svađe sa Čedom: Ništa neće ispraviti zlo koje mi je naneo!

Mondo 12.05.2020
"Ja sam mu oprostila, a Bog neka mu sudi". "Ja sam mu oprostila, a Bog neka mu sudi". Svetlana Ceca Ražnatović i lider LDP-a, Čedomir Jovanović gostujući u emisiji "Hit tvit" sukobili su se oko nekoliko tema, ali najviše oko perioda odmah nakon… »

Vesti dana »