Povezane vesti
Napadač na policajca u restoranu u Pupinovoj palati u pritvoru
Radio 021 12.05.2020
Vrbašaninu J. J. (49), osumnjičenom da je napao pripadnika interventne jedinice novosadske policije G. M, određen je pritvor do 30 dana, saznaje 021.rs. U Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu za 021.rs kažu da su u ponedeljak, 11. maja doneli naredbu o… »
Pritvor za Vrbašanina koji je “na ferku” pretukao policajca
Nova 12.05.2020
Javno tužilaštvo u Novom Sadu odredilo je danas jednomesečni pritvor Vrbašaninu J. J. (49), osumnjičenom da je u subotu uveče u restoranu “Kalem by Zak” pretukao načelnika interventne policije G. M. (puno ime i prezime poznato redakciji) koji ga je… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za utorak 10. februar 2026: Danas pretežno oblačno i hladnije
Beta pre 2 satajoš 2 povezane
(VIDEO) Saša Obradović posebno istakao jednog igrača svog tima: Ja se raspadam, mogu da zamislim kako je njima
Danas pre 2 satajoš 4 povezane
Zgrada policije počinje sa radom: Završena rekonstrukcija "Bele kuće", evo kada i u koje vreme je dostupna za građane
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
(Video) "Samo mu je suza krenula" Otac je Milanu Miloševiću pred smrt priznao da se kaje, a stariji brat je izvršio samoubistvo: "Okačio se za cevi od radijatora"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
Kurti o suđenju Tačiju: OVK vodila pravedan rat i antikolonijalni ustanak
Danas pre 3 satajoš 2 povezane


