Povezane vesti
Napustio Mursiju: Radičević hoće da igra u Srbiji!
Hot sport 12.05.2020
Srpski košarkaš i bivši pejmejker Crvene zvezde Nikola Radičević, napustio je ekipu španske Mursije. Radičević je u Mursiju stigao u februaru ove godine iz Gran Kanarije, međutim, odlučio je da potraži novi klub. Srpski plej je za crveno-bele igrao u… »
Radičević slobodan igrač
Mozzart sport 12.05.2020
Novi klub potražiće iz Srbije. Srpski plejmejker Nikola Radičević napustio je Mursiju i postao slobodan igrač posle saznanja da je sezona za njegov klub definitivno okončana. Radičević je postao četvrti košarkaš koji je napustio Mursiju u kratkom… »
Vesti dana »
Roditelj, a ne ispomoć: U "Jutru na Blic" saznajte da li je uloga oca na Balkanu i dalje svedena na figuru koja "pomaže" umesto da ravnopravno vaspitava?
Blic pre 22 minutajoš 14 povezanih
Prognoza za subotu, 16. maj: Oblačno i nestabilno, mestimično s kišom, pljuskovima i grmljavinom
Beta pre 7 satijoš 5 povezanih
Kako je građanska elita postala ustaška, a naprednjačka samoživa i arogantna: Analiza Zorana Panovića u štampanom izdanju Nedeljnika
Nedeljnik pre 6 satijoš 1 povezana




