Povezane vesti

Krio 150 kilograma droge u stanu, pa zanemeo u tužilaštvu

Krio 150 kilograma droge u stanu, pa zanemeo u tužilaštvu

Nova 13.05.2020
Nikola. N. (29), koji je uhapšen nakon što je policija kod njega u stanu na Paliluli u Beogradu zaplenila 150 kilograma marihuane, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu. Osumnjičenom Nikoli N. se na teret stavlja neovlašćena… »
Napad na Vračaru: Kavčanin zaćutao u tužilaštvu

Napad na Vračaru: Kavčanin zaćutao u tužilaštvu

Nova 13.05.2020
Crnogorski državljanin Miloš Miljanović, navodni pripadnik "kavačkog klana" koji je uhapšen u utorak u Beogradu zbog sumnje da je naoružan upao u kafić na Vračaru, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu. On se na saslušanju branio… »
Nilović: Na snimku sam ja, ali nisam deo škaljarskog klana

Nilović: Na snimku sam ja, ali nisam deo škaljarskog klana

Nova 13.05.2020
Mete jučerašnjeg napada u kafiću „Le Petit Bistro“ na Vračaru najverovatnije su bili Miloš Nilović koga policija označava kao pripadnika škaljarskog klana i njegov kum, žandarm Vojislav Kostić. Nilović je za KRIK potvrdio da se nalazio u… »
Napad na Vračaru: Otkud puška “uzi” u obračunu klanova

Napad na Vračaru: Otkud puška “uzi” u obračunu klanova

Nova 13.05.2020
Crnogorski državljanin Miloš Miljanović, navodni pripadnik "kavačkog klana" koji je uhapšen juče u Beogradu, zbog sumnje da je naoružan automatom "uzi" upao u kafić na Vračaru, jer mu je kako navode crnogorski mediji meta bio Miloš Nilović (31)… »
Meta napadača iz kafića na Vračaru: Nilović: Sedeli smo, ušla kamikaza i izašla, u šoku smo, pijemo tablete i…

Meta napadača iz kafića na Vračaru: Nilović: Sedeli smo, ušla kamikaza i izašla, u šoku smo, pijemo tablete i…

Blic 13.05.2020
Mete napada u kafiću na Vračaru najverovatnije su bili Miloš Nilović zvani Runjo koga policija označava kao pripadnika škaljarskog klana i njegov kum, bivši žandarm Vojislav Kostić. Nilović je za medije potvrdio da se nalazio u kafiću u tom… »
Crnogorac se krio u apartmanu u blizini kafića: Ušetao u lokal na Vračaru spreman za likvidaciju, s maskom na licu i…

Crnogorac se krio u apartmanu u blizini kafića: Ušetao u lokal na Vračaru spreman za likvidaciju, s maskom na licu i…

Blic 12.05.2020
Miloš Miljanović (33) koji je naoružan i s maskom na licu ušetao u kafić na Vračaru, pa nišanio ka Milošu Niloviću zvanom Runja (31), koji je za stolom sedeo sa Nikolom Kovačevićem (39) i Vojsilavom Kostićem (39), uhapšen je u iznajmljenom… »
Najhladnokrvniji muškarac u Beogradu: Dok je naoružani Crnogorac s maskom na licu šetao kroz kafić, svi su se razbežali, a…

Najhladnokrvniji muškarac u Beogradu: Dok je naoružani Crnogorac s maskom na licu šetao kroz kafić, svi su se razbežali, a…

Blic 12.05.2020
Kada je juče popodne naoružan i s maskom na licu, spreman da izvrši likvidaciju, u kafić na vračaru ušetao Crnogorac Miloš Miljanović (33) gosti lokala su se panično razbežali. Neki su polegali na zemlju, većina pobegla iz kafića, ali jedan… »

Vesti dana »