Povezane vesti

Obradović nastavlja štrajk glađu, odazvaće se tužilaštvu bez pozivanja na imunitet

Obradović nastavlja štrajk glađu, odazvaće se tužilaštvu bez pozivanja na imunitet

Glas Amerike 13.05.2020
BEOGRAD - Boško Obradović, koji četvrti dan štrajkuje glađu, poručio je u sredu da nastavlja sa svojim protestom sve dok policija i tužilaštvo ne počnu da postupaju po svim prijavama, a ne samo onim za koje to traže predstavnici vlasti. Savez za… »
Ljajić: Primena nasilja svima će se obiti o glavu

Ljajić: Primena nasilja svima će se obiti o glavu

Nova 13.05.2020
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasim Ljajić osudio je nedavne incidente ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu, u kojima su učestvovali poslanici i pripadnici pokreta Dveri i kazao da je "u politici dozvoljeno sve, osim nasilja"… »
Ljajić: U politici je dozvoljeno sve osim nasilja, na izbore idemo na listi SNS

Ljajić: U politici je dozvoljeno sve osim nasilja, na izbore idemo na listi SNS

N1 Info 13.05.2020
Predsednik Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasim Ljajić osudio je nedavne incidente ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu, u kojima su učestvovali poslanici i pripadnici pokreta Dveri i kazao da je "u politici dozvoljeno sve, osim nasilja"… »
Boško Obradović i Ivan Kostić: Nastavljamo štrajk Aleksandra Martinovića

Boško Obradović i Ivan Kostić: Nastavljamo štrajk Aleksandra Martinovića

RTS 13.05.2020
Lider Dveri i poslanik Boško Obradović i njegov partijski kolega Ivan Kostić, koji se Obradoviću juče pridružio u štrajku glađu, poručuju da od štrajka ne odustaju, uz zahtev da tužilaštvo i policija rade svoj posao nezavisno. Boško… »
Obradović: Tužilaštvo i policija da ne rade selektivno

Obradović: Tužilaštvo i policija da ne rade selektivno

Dnevnik 13.05.2020
BEOGRAD: Predsednik Dveri Boško Obradović izjavio je danas da on i njegov stranački kolega Ivan Kostić "nastavljaju štrajk glađu poslanika SNS Aleksandra Martinovića", ali je, kaže, zahtev Dveri da tužilaštvo i policija neselektivno i nezavisno… »
Obradović nastavlja štrajk glađu, neće se pozivati na imunitet

Obradović nastavlja štrajk glađu, neće se pozivati na imunitet

RTV 13.05.2020
BEOGRAD - Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović, koji četvrti dan štrajkuje glađu, poručio je danas da će sa svojim protestom nastaviti dok policija i tužilaštvo ne počnu da postupaju po svim prijavama, a ne samo onim za koje to traže… »
Obradović: Spreman sam da dam izjavu, ne pozivam se na imunitet

Obradović: Spreman sam da dam izjavu, ne pozivam se na imunitet

Novi magazin 13.05.2020
Lider Pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je danas na konferenciji za novinare ispred Skupštine Srbije, gde štrajkuje glađu, da će nastaviti štrajk i da je spreman da iznese izjavu u vezi s incidentom s poslanikom Marjanom Rističevićem i… »
Obradović: Nisu me zvali iz policije i tužilaštva da dam izjavu, neću se pozivati na imunitet

Obradović: Nisu me zvali iz policije i tužilaštva da dam izjavu, neću se pozivati na imunitet

Danas 13.05.2020
Lider Pokreta Dveri Boško Obradović, koji četiri dana štrajkuje ispred Doma Narodne skupštine Srbije, izjavio je da nastavlja štrajk glađu i da ostaje pri zahtevima da se prekine izborni proces i da vlast i opozicija sednu za pregovarački sto… »
Obradović: Nastavljam i štrajk glađu Martinovića, neću se pozivati na imunitet

Obradović: Nastavljam i štrajk glađu Martinovića, neću se pozivati na imunitet

N1 Info 13.05.2020
Lider Dveri Boško Obradović, koji četiri dana štrajkuje glađu ispred Skupštine Srbije, izajvio je za N1 da nastavlja štrajk glađu i da ostaje pri zahtevima da se prekine izborni proces te da vlast i opozicija sednu za pregovarački sto. Izvor: N1… »
Boško Obradović: Nastavljam i štrajk glađu Martinovića

Boško Obradović: Nastavljam i štrajk glađu Martinovića

Nova 13.05.2020
Lider Dveri Boško Obradović, koji četiri dana štrajkuje glađu ispred Skupštine Srbije, izajvio je za N1 da nastavlja štrajk glađu i da ostaje pri zahtevima da se prekine izborni proces te da vlast i opozicija sednu za pregovarački sto. “Ja na… »
Očekivao sam oštriju reakciju tužilaštva: Martinović prekinuo štrajk glađu, Obradović nastavlja protest

Očekivao sam oštriju reakciju tužilaštva: Martinović prekinuo štrajk glađu, Obradović nastavlja protest

Večernje novosti 12.05.2020
Poslanik naprednjaka prekinuo je štrajk glađu posle saopštenja da Tužilaštvo istražuje napada pred Skupštinom i da su podnete prijave protiv lidera Dveri i još tri osobe. POSLANIK naprednjaka Aleksandar Martinović prekinuo je u utorak štrajk… »

Vesti dana »