Povezane vesti

"Boli me, ali to prave: Amateri!" Perica Ognjenović opleo po Špancima, a Luki Joviću objasnio kako da izbegne njegovu…

"Boli me, ali to prave: Amateri!" Perica Ognjenović opleo po Špancima, a Luki Joviću objasnio kako da izbegne njegovu…

Sportal blic 13.05.2020
Proslavljeni srpski fudbaler je u intervjuu za španske medije pretresao dobrano period proveden u Real Madridu, a imao je poruku i za našeg napadača u prestonici ove zemlje. je leta 1999. godine pojačao iz , a u klubu se zadržao do 2001, ali nije… »
Ognjenović: Nisam bio loš u Realu, imam savet za Luku

Ognjenović: Nisam bio loš u Realu, imam savet za Luku

Nova 13.05.2020
Jedan od najvećih talenata srpskog fudbala svih vremena Perica Ognjenović ističe da se ne seća loše utakmice koju je odigrao za Real Madrid. On je za “AS” govorio o periodu svog boravka u “Kraljevskom klubu” u kom nije uspeo da ostavi dublji… »
Ispovest Perice Ognjenovića o karijeri i ljudima koji su je krojili: Oni koji me smatraju promašajem Reala vode se…

Ispovest Perice Ognjenovića o karijeri i ljudima koji su je krojili: Oni koji me smatraju promašajem Reala vode se…

Večernje novosti 13.05.2020
Oduvek sam želeo da sledim svoje snove i u tome sam uspeo, kaže nekadašnji dragulj Crvene zvezde. Stigao je u veliki Real Madrid 1999. godine iz bombardovane Srbije i beogradske Crvene zvezde. Ostao je u „kraljevskom“ klubu dve sezone i odigrao… »
Perica Ognjenović se ne slaže da je bio promašaj Reala: Ne sećam se svoje loše utakmice, imam savet za Luku Jovića

Perica Ognjenović se ne slaže da je bio promašaj Reala: Ne sećam se svoje loše utakmice, imam savet za Luku Jovića

Mozzart sport 13.05.2020
„Sve je u Madridu bilo sjajno, osim povrede leđa. Nimalo nisam imao sreće u karijeri, nikada više nisam igrao kao u Crvenoj zvezdi“, kaže Ognjenović. Bio je jedan od najvećih talenata koji su se pojavili u skraćenoj Jugoslaviji. Navijači… »

Vesti dana »