Povezane vesti

Drama! Sandra posle batina uzima bebu od bivšeg?! Parkirala se ispred njegovog stana, došla i policija! (Foto, video)

Drama! Sandra posle batina uzima bebu od bivšeg?! Parkirala se ispred njegovog stana, došla i policija! (Foto, video)

Kurir 13.05.2020
Sandra Obradović posle drame koju je doživela sa bivšim partnerom, sudeći prema snimku, došla je da od njega uzme bebu. Sandra je ispred zgrade bivšeg dečka Vladimira Babića došla sa drugaricom kako bi uzela dete koje je on uzeo u subotu nakon… »
Policija udaljila Sandru Obradović: Manekenka ima zabranu prilaska bivšem, socijalno dodelilo dete ocu!

Policija udaljila Sandru Obradović: Manekenka ima zabranu prilaska bivšem, socijalno dodelilo dete ocu!

Kurir 13.05.2020
Sandra Obradović puna dva sata provela je ispred zgrade bivšeg dečka na Zvezdari gde je došla kako bi uzela sina, ali u tome nije uspela. Kako neposredno saznajemo, policija je manekenku udaljila sa adrese i rekla joj da sutra može da preuzme… »
Uznemirujući snimak nasilja u porodici! Muž prilazi Sandri Obradović i udara je svom snagom! (video)

Uznemirujući snimak nasilja u porodici! Muž prilazi Sandri Obradović i udara je svom snagom! (video)

Kurir 13.05.2020
Njena verzija: Obradovićeva je rekla da je bivšeg partnera Vladimira Babića prijavljivala policiji i da je imao zabranu prilaska, te da je od njega otišla početkom aprila. Sandra Obradović, koja je prošle subote završila na trežnjenju u policiji… »
Pitala je "Šta radiš to, ljubavi?". Usledila je šamarčina: Sandra Obradović je pokazala prvi put jeziv snimak (video)

Pitala je "Šta radiš to, ljubavi?". Usledila je šamarčina: Sandra Obradović je pokazala prvi put jeziv snimak (video)

Večernje novosti 13.05.2020
Bivša misica i učesnica rijalitija "Farma" se već nekoliko dana nalazi u žiži javnosti zbog porodičnog nasilja u kome je bila žrtva. Bivša misica i učesnica rijalitija "Farma" Sandra Obradović se već nekoliko dana nalazi u žiži javnosti zbog… »
Uznemirujuće fotografije: Sandra Obradović sva u modricama

Uznemirujuće fotografije: Sandra Obradović sva u modricama

Nova 13.05.2020
"2.4.2020. dogodilo se nasilje kada sam nakon vrlo čestih pretnji o izbacivanju iz stana, napustila isti sa bebom tokom pandemije koronavirusa i preselila se na Novi Beograd. Moj sin i ja smo konačno živeli mirno i spokojno, dok se dotični… »
Sandra Obradović o nasilnom partneru: Tukao me je dok sam dete nosila u stomaku, a tokom vikenda mi je uzeo sina, ne znam gde…

Sandra Obradović o nasilnom partneru: Tukao me je dok sam dete nosila u stomaku, a tokom vikenda mi je uzeo sina, ne znam gde…

Večernje novosti 13.05.2020
Osim što sam majka, smogla sam snage da priznam i da sam žrtva psihičkog i fizičkog nasilja već dve godine od strane oca svog deteta - napisala je manekenka. MANEKENKA Sandra Obradović oglasila se nakon drame koja se dogodila prošle nedelje, kada… »
(Video) Modrice, podlivi na nogama i licu, posekotine: Sandra Obradović pokazala potresne povrede: "Nasilje trpim već dve…

(Video) Modrice, podlivi na nogama i licu, posekotine: Sandra Obradović pokazala potresne povrede: "Nasilje trpim već dve…

Blic 13.05.2020
Posle drame koja se dogodila prošle nedelje, manekenka Sandra Obradović, oglasila se nakon što je prošle nedelje optužila svog partnera da ju je pretukao, te je napravila snimak sa modricama koje ima po celom telu i sadržaj istog poslala našoj… »
Oglasila se Sandra Obradović! Vladimir me je tukao u trudnoći, a sina nisam videla od subote, očajna sam! (video)

Oglasila se Sandra Obradović! Vladimir me je tukao u trudnoći, a sina nisam videla od subote, očajna sam! (video)

Kurir 13.05.2020
Sandra Obradović prošle subote optužila je nevenčanog partnera Vlaidimira Babića, sa kojim ima sedmomesečnog sina za nasilje. Ona je rekla da ju je on pretukao i da je sa strašnim povredama završila u Urgentnom centru, dok je Vladimir to… »

Vesti dana »