Povezane vesti

Pao sa 13,5 metara visine na krov gospođe Nade i ustao kao da ništa nije bilo: Ima samo posekotinu

Pao sa 13,5 metara visine na krov gospođe Nade i ustao kao da ništa nije bilo: Ima samo posekotinu

Telegraf 13.05.2020
Radnika od sigurne smrti spasao krov susedne kuće na koji se srušio, da bi potom skliznuo s krova i završio na betonu. Radnik Oliver Milišić (44) iz Banjaluke čudom je preživeo pad sa zgrade u izgradnji, visoke oko 13,5 metara. Od sigurne smrti… »
Oliver iz Banjaluke pao sa 13,5 metara, pa rekao: Nije mi ništa! Evo šta ga je spaslo

Oliver iz Banjaluke pao sa 13,5 metara, pa rekao: Nije mi ništa! Evo šta ga je spaslo

Kurir 13.05.2020
Oliver Milišić (44), iz Banjaluke, čudom je preživeo pad sa zgrade u izgradnji, visoke oko 13,5 metara. Od sigurne smrti spasao ga je krov susedne kuće na koji se srušio, da bi se odbio i završio pod prozorom frizerskog salona. Sve se odigralo u… »
Čudo od čoveka: Oliver je pao sa zgrade visoke 13,5 metara! Samo je ustao i rekao: Nije mi ništa!

Čudo od čoveka: Oliver je pao sa zgrade visoke 13,5 metara! Samo je ustao i rekao: Nije mi ništa!

Srbija danas 13.05.2020
Sve se odigralo u ponedeljak oko 16 časova u Ulici Skendera Kulenovića u banjalučkom naselju Kočićev vijenac. Oliver Milišić (44), iz Banjaluke, čudom je preživeo pad sa zgrade u izgradnji, visoke oko 13,5 metara. Od sigurne smrti spasao ga je… »
Neverovatna priča radnika iz Banjaluke: Pao sa 13,5 metara visine i ustao kao ništa nije bilo

Neverovatna priča radnika iz Banjaluke: Pao sa 13,5 metara visine i ustao kao ništa nije bilo

Blic 13.05.2020
Radnik Oliver Milišić (44) iz Banjaluke čudom je preživio pad sa zgrade u izgradnji, visoke oko 13,5 metara. Od sigurne smrti spasao ga je krov susedne kuće na koji se srušio, da bi potom skliznuo s krova i završio na betonu, prenosi Srpskainfo… »
Pao sa 13 metara i rekao: "Nije mi ništa!" Oliver izgubio ravnotežu dok je bio na zgradi

Pao sa 13 metara i rekao: "Nije mi ništa!" Oliver izgubio ravnotežu dok je bio na zgradi

Večernje novosti 13.05.2020
Oliver Milišić (44) čudom preživeo "let" sa zgrade u izgradnji u naselju Kočićev vijenac u Banjaluci. Sigurne smrti ga je spasio krov susedne kuće, na koji se srušio. Ubrzo je stao na noge. OLIVER Milišić (44), iz Banjaluke, čudom je preživeo… »

Vesti dana »