Povezane vesti
Španac se nakon dva meseca vratio u Srbiju: Jasan je plan stručnog štaba, vezista čeka raskid ugovora!
Hot sport 13.05.2020
Status Španca ostaje bez promena, neće igrati u nastavku sezone za Crvenu zvezdu, a pred njim je i sporazumni raskid ugovora. Uspeo je Hoze Kanjas da se iz Španije vrati u Beograd, gde je nakon pregleda vezista da radi zajedno sa prvim timom Crvene… »
Kanjas se vratio u Beograd
Mozzart sport 13.05.2020
„Testiran je negativno na virus korona“, poručio Mitar Mrkela. Crvena zvezda je na početku pandemije virusa korona dozvolila španskom vezisti Hoze Kanjasu da otputuje u domovinu i bude sa porodicom tokom teških trenutaka za ceo svet. Iskusni vezista nije… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Bez struje u ovim delovima Beograda Danas vode ceo dan neće biti u delu jedne opštine, proverite da li ste na spisku
Blic pre 41 minutajoš 1 povezana




