Povezane vesti

Sandra Obradović objavila snimak na kom dobija batine! (VIDEO)

Sandra Obradović objavila snimak na kom dobija batine! (VIDEO)

Svet plus 14.05.2020
Sandra Obradović objavila snimak na kom dobija jezive batine od bivšeg dečka! Uznemirujuć sadržaj! Priznala je da je trpela nasilje dve godine... Sandra Obradović, koja je prošle subote završila na trežnjenju u policiji posle sukoba sa bivšim… »
"Obavestila sam nadležne o otmici, moje dete plače": Sandra Obradović otkrila šta je tek SAD saznala o bivšem i…

"Obavestila sam nadležne o otmici, moje dete plače": Sandra Obradović otkrila šta je tek SAD saznala o bivšem i…

Blic 14.05.2020
Sandra Obradović je, posle drame koju je doživela sa bivšim partnerom, sinoć došla da od njega uzme bebu. - Ja sam tek saznala da on moje dete drži protivzakonito kod sebe i da nema nijedan papir od socijalne službe kojom mi je pretio. Nijedna… »
Nakon drame koja se odigrala ispred zgrade Sandrinog bivšeg dečka, manekenka tvrdi da je gurnuta

Nakon drame koja se odigrala ispred zgrade Sandrinog bivšeg dečka, manekenka tvrdi da je gurnuta

Telegraf 14.05.2020
- Samo da vas obavestim da me je otac dotičnog gurnuo u hodniku pred policijom - tvrdi Obradovićeva. Drama između Sandre Obradović i njenog bivšeg dečka V. B. se nastavila, kada je mankenka otišla da preuzme dete koje je dobila u vanbračnoj vezi s… »
Policija udaljila Sandru Obradović: Ima zabranu prilaska bivšem, a socijalno dodelilo dete ocu

Policija udaljila Sandru Obradović: Ima zabranu prilaska bivšem, a socijalno dodelilo dete ocu

Blic 13.05.2020
Sandra Obradović puna dva sata provela je ispred zgrade bivšeg dečka na Zvezdari, gde je došla kako bi uzela sina, ali u tome nije uspela. Policija je Obradovićevu udaljila sa adrese i rekla joj da sutra može da preuzme zapisnik o tome da postoji… »
Drama se nastavlja: - Sandra nakon batina uzima bebu od bivšeg? Parkirala se ispred njegove zgrade, pa stigla policija

Drama se nastavlja: - Sandra nakon batina uzima bebu od bivšeg? Parkirala se ispred njegove zgrade, pa stigla policija

Blic 13.05.2020
Sandra Obradović je, posle drame koju je doživela sa bivšim partnerom, došla ispred njegove zgrade u nameri da od njega uzme bebu. Sandra je ispred zgrade bivšeg dečka V. B. došla kako bi uzela dete koje je on uzeo u subotu nakon incidenta na Novom… »
(Video): Na jezivom snimku vidi se trenutak kako partner prilazi, viče i udara Sandru Obradović

(Video): Na jezivom snimku vidi se trenutak kako partner prilazi, viče i udara Sandru Obradović

Blic 13.05.2020
Na snimku koji je manekenka Sandra Obradović poslala našoj redakciji vidi se kako joj partner V.B. prilazi i udara je. - Šta radiš to, ljubavi? - govori Sandra dok joj partner besno prilazi, a potom je udara, nakon čega njoj ispada telefon iz ruke… »

Vesti dana »