Povezane vesti

Dr Dobričanin podneo ostavku zbog upotrebe suzavca protiv građana i hapšenja sveštenika

Dr Dobričanin podneo ostavku zbog upotrebe suzavca protiv građana i hapšenja sveštenika

RTV 14.05.2020
PODGORICA - Doktor Vladimir Dobričanin je, nakon sinoćnjih nemira u više gradova širom Crne Gore kada je upotrebljen i suzavac protiv građana, podneo ostavku na članstvo u Savetu za građansku kontrolu rada policije, jer je, kaže, to za njega… »
Savet za kontrolu rada CG policije: Opravdana upotreba hemijskih sredstava

Savet za kontrolu rada CG policije: Opravdana upotreba hemijskih sredstava

N1 Info 14.05.2020
Policija je u sredu uveče u Pljevljima opravdano upotrebila hemijska sredstva, jer su napadnuti kamenicama, flašama i upaljačima, ocenio je Savet za građansku kontrolu rada policije. Vladimir Dobričanin je zbog takve ocene podneo ostavku na članstvo… »
Više uhapšenih i povređenih u incidentima u Pljevljima i Nikšiću

Više uhapšenih i povređenih u incidentima u Pljevljima i Nikšiću

Novi magazin 14.05.2020
Više osoba uhapšeno je u sinoćnjim incidentima u Pljevljima i Nikšiću kada su se policija sukobila sa vernicima Srpske pravoslavne crkve koji su protestovali tražeći da se na slobodu puste episkop Joanikije i osam sveštenika a u neredima je… »
Ostavka člana Saveta za građansku kontrolu rada policije

Ostavka člana Saveta za građansku kontrolu rada policije

RTS 14.05.2020
Dr Vladimir Dobričanin podneo je ostavku na članstvo u crnogorskom Savetu za građansku kontrolu rada policije. "Siguran sam da upotreba hemijskih sredstava za onemogućavanje šetnji građana, ma šta uzvikivali i ma kome se obraćali, ne treba biti… »
Više uhapšenih i povređenih u incidentima u Pljevljima i Nikšiću

Više uhapšenih i povređenih u incidentima u Pljevljima i Nikšiću

Politika 14.05.2020
PODGORICA – Više osoba uhapšeno je u sinoćnjim incidentima u Pljevljima i Nikšiću kada su se policija sukobila sa vernicima Srpske pravoslavne crkve koji su protestovali tražeći da se na slobodu puste episkop Joanikije i osam sveštenika a u… »
Više uhapšenih i povređenih u incidentina u Pljevljima i Nikšiću, novinar Kadić uhapšen, pa pušten

Više uhapšenih i povređenih u incidentina u Pljevljima i Nikšiću, novinar Kadić uhapšen, pa pušten

Danas 14.05.2020
Više osoba uhapšeno je u sinoćnjim incidentima u Pljevljima i Nikšiću kada su se policija sukobila sa vernicima Srpske pravoslavne crkve koji su protestovali tražeći da se na slobodu puste episkop Joanikije i osam sveštenika a u neredima je… »
Lara (16) opisala detalje zastrašujućeg iživljavanja nad njom i njenim bratom (video)

Lara (16) opisala detalje zastrašujućeg iživljavanja nad njom i njenim bratom (video)

Alo 14.05.2020
Šetala sa drugaricom i videla kako napadaju njenog brata. Devojčica Lara (16) iz , opisala je kako su je sinoć pretukli dok je pokušavala da spasi svog brata. Ona je u tom trenutku šetala sa drugaricom kada je ugledala scene nasilja na trgu. Tamo je… »
Repoter „Novosti“ opisao policijsku torturu: Sasuli mi sprej u oči i naredili da izbrišem snimke

Repoter „Novosti“ opisao policijsku torturu: Sasuli mi sprej u oči i naredili da izbrišem snimke

Sputnik 14.05.2020
Novinar i dugogodišnji dopisnik beogradskih "Večernjih novosti" Veliša Kadić priveden je sinoć od strane policije tokom nereda u Nikšiću. Ogorčeni hapšenjem kolege, dopisnici i novinari ovog lista poručili su da su spremni da stupe u štrajk… »
Savet tvrdi da je crnogorska policija opravdano upotrebila suzavac: Napadnuti kamenicama i flašama

Savet tvrdi da je crnogorska policija opravdano upotrebila suzavac: Napadnuti kamenicama i flašama

Telegraf 14.05.2020
Svet za građansku kontrolu rada policije smatra da je policija opravdano upotrebila hemijska sredstva u Pljevljima. Crnogorska policija je u sredu u Pljevljima opravdano upotrebila hemijska sredstva, jer su napadnuti kamenicama, flašama i upaljačima… »
Milova policija žestoko maltretirala novinara novosti! Veliša Kadić: Poprskali me biber sprejom, izbrisali mi sve snimke

Milova policija žestoko maltretirala novinara novosti! Veliša Kadić: Poprskali me biber sprejom, izbrisali mi sve snimke

Kurir 14.05.2020
Dok je trajala drama, jedan od uniformisanih lica sa kacigom mi je prišao i rekao 'Ko ti je dao pravo da slikaš, ko si ti?'. Iako sam imao akreditaciju, nisam stigao da je pokažem, jer su me ščepali", rekao je Kadić. PODGORICA - Novinar i… »
U brutalnom obračunu sa narodom u Pljevljima povređeno i dete: Trenutno mirno, policija saopštila da privodi "odgovorne"…

U brutalnom obračunu sa narodom u Pljevljima povređeno i dete: Trenutno mirno, policija saopštila da privodi "odgovorne"…

Večernje novosti 13.05.2020
Saopšteno je da su dva službenika Centra bezbednosti Pljevlja su povređena. Veliki broj Pljevljaka okupio se večeras u glavnoj gradskoj ulici kako bi iskazao revolt zbog hapšenja episkopa budimljansko-nikšićkog Joanikija i više sveštenika SPC… »
Udar na slobodu medija: Uhapšen dopisnik "Novosti" Veliša Kadić tokom incidenta u Nikšiću (video)

Udar na slobodu medija: Uhapšen dopisnik "Novosti" Veliša Kadić tokom incidenta u Nikšiću (video)

Večernje novosti 13.05.2020
Novinar i dugogodišnji dopisnik "Novosti" Veliša Kadić priveden je od strane policije tokom incidenata u Nikšiću. Novinar i dugogodišnji dopisnik "Novosti" Veliša Kadić priveden je od strane policije tokom incidenata u Nikšiću! Kadić je… »

Vesti dana »