Povezane vesti

Napadnut vozač na liniji 27: Nakon rasprave, putnik ga pesnicama i vratima udarao po glavi

Napadnut vozač na liniji 27: Nakon rasprave, putnik ga pesnicama i vratima udarao po glavi

Večernje novosti 14.05.2020
Na licu mesta bila je policija, koja je legitimisala i vozača i putnika, a slučaj je dalje predat sudiji za prekršaje. Vesić: Nasilnik priveden, krivična za ugrožavanje bezbednosti putnika. ODLUKA da se ulazi samo na prednja vrata, jutros je jednom… »
Priveden napadač na vozača autobusa na liniji 27

Priveden napadač na vozača autobusa na liniji 27

RTS 14.05.2020
Nešto posle 7.00 napadnut je vozač GSP-a na liniji 27. Na njega je, posle verbalne diskusije, u Ruzveltovoj ulici, nasrnuo putnik i naneo mu nekoliko udaraca. Napadač je priveden, a Grad Beograd će protiv njega podneti krivičnu prijavu. Na licu mesta… »
Vesić obišao napadnutog vozača GSP: Evo kako je putnik pretukao Bojana (foto)

Vesić obišao napadnutog vozača GSP: Evo kako je putnik pretukao Bojana (foto)

Kurir 14.05.2020
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić obišao je Bojana Mitrovića, vozača Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd koga je jutros dok je bio na dužnosti napao jedan od putnika. Vesić je rekao da je napadač priveden i da će Grad Beograd protiv njega… »
"Otvorio je kabinu i udario me pesnicom u glavu": Ispovest vozača GSP na liniji 27 koji je napadnut u centru grada

"Otvorio je kabinu i udario me pesnicom u glavu": Ispovest vozača GSP na liniji 27 koji je napadnut u centru grada

Blic 14.05.2020
“Došlo je do kraće verbalne prepirke, nakon čega je momak kojeg nikad ranije nisam video, otvorio vrata vozačke kabine i tom prilikom me udario pesnicom i vratima u glavu. Primio sam četiri udarca. Posle toga imali smo razgovor s policijom, a o… »
Putnik pretukao vozača GSP: Haos u autobusu u Ruzveltovoj ulici

Putnik pretukao vozača GSP: Haos u autobusu u Ruzveltovoj ulici

Kurir 14.05.2020
Vozača GSP-a na liniji 27 jutros oko 7 sati napao je putnik posle verbalnog sukoba i nekoliko puta ga udario u lice, rečeno je Tanjugu u GSP-u. Policija je izvršila uviđaj i legitimisala vozača i putnika, a slučaj je dalje predat sudiji za… »

Vesti dana »