Povezane vesti

U nikšiću uhapšeno dete na kućnom pragu Majka Lejla očajna: Videla sam kako ga odvode dvojica policajaca, sram ih bilo

U nikšiću uhapšeno dete na kućnom pragu Majka Lejla očajna: Videla sam kako ga odvode dvojica policajaca, sram ih bilo

Kurir 14.05.2020
Nikšićanka Lejla Vukosavljević kazala je su uhapšeni njen suprug i dva sina, od kojih je jedan maloletan. "Dete mi je stajalo na ulazu u svoju kuću. Videla sam kako ga odvode dvojica policajaca. Sram ih bilo", rekla je očajna Lejla za Vijesti. "Tu… »
Odveden sa kućnog praga: Nikšićka policija uhapsila maloletno dete /video/

Odveden sa kućnog praga: Nikšićka policija uhapsila maloletno dete /video/

Sputnik 14.05.2020
Nikšićanka Lejla Vukosavljević kazala je sinoć da su uhapšeni njen suprug i dva sina, od kojih je jedan maloletan. „Dete mi je stajalo na ulazu u svoju kuću. Videla sam kako ga odvode dvojica policajaca. Sram ih bilo“, rekla je očajna Lejla… »
Policijo crne gore, sram te bilo! Uhapšena maloletna deca, majka očajna: "Odveli mi dete sa kućnog praga"

Policijo crne gore, sram te bilo! Uhapšena maloletna deca, majka očajna: "Odveli mi dete sa kućnog praga"

Večernje novosti 14.05.2020
Nikšićanka Lejla Vukosavljević kazala je su uhapšeni njen suprug i dva sina, od kojih je jedan maloletan. Nikšićanka Lejla Vukosavljević kazala je su uhapšeni njen suprug i dva sina, od kojih je jedan maloletan. - Dete mi je stajalo na ulazu u… »

Vesti dana »