Povezane vesti

Dijara želi da SE vrati: Mnogi su u Partizanu dobili drugu šansu, zašto mene ne pozovu?!

Dijara želi da SE vrati: Mnogi su u Partizanu dobili drugu šansu, zašto mene ne pozovu?!

Hot sport 14.05.2020
Bio je jedan od miljenika navijača Partizana, a želja mu je da ponovo nosi crno-beli dres. Napadač je u razgovoru za ‘Kurir’ rekao da bi se rado vratio u Humsku ulicu. – Voleo bih da se vratim. Barem šest meseci da odigram u Partizanu, da još… »
Dijara ima želju: Još šest meseci da slušam Grobare, pa mogu i da završim karijeru

Dijara ima želju: Još šest meseci da slušam Grobare, pa mogu i da završim karijeru

Mozzart sport 14.05.2020
"Vidim da su mnogi dobili šansu da se vrate, pa što i mene ne bi pozvali", pita se Senegalac. Bez premca najvoljeniji strani igrač u Humskoj Lamin Dijara kaže u razgovoru za Kurir da bi voleo da još šest mesecio igra u Partizanu i da nakon toga ode… »
Traži da se vrati u Partizan: "Da mi je makar još šest meseci..."

Traži da se vrati u Partizan: "Da mi je makar još šest meseci..."

Sportske.net 14.05.2020
Bilo bi lepo gledati ga u crno-belom dresu, ali teško da će doći do tog poteza uprave Partizana. Lamin Dijara, ime na koje se naježi svaki navijač Partizana. Ovaj napadač je trenutno član Elazigspora u drugoj ligi Turske, a u razgovoru za "Kurir"… »

Vesti dana »