Povezane vesti

Anabela saznala da Marko i luna planiraju svadbu: Sa tugom u očima iznela šta neće uraditi tog dana

Anabela saznala da Marko i luna planiraju svadbu: Sa tugom u očima iznela šta neće uraditi tog dana

Blic 14.05.2020
Luna Đogani i Marko Miljković u "Zadruzi" su, nakon brojnih turbulencija, proslavili godinu i četiri meseca ljubavi. Sinoć je u emisiji Milan Milošević imao jedno od pitanja za Anabelu koje je bilo vezano za Luninu i Markovu svadbu o kojoj je… »
Svađaju se, mire se, planiraju venčanje: Marko i Luna ponovo glavna tema: Anabela najavila da neće doći ćerki na svadbu!

Svađaju se, mire se, planiraju venčanje: Marko i Luna ponovo glavna tema: Anabela najavila da neće doći ćerki na svadbu!

Kurir 14.05.2020
Luna Đogani i Marko Miljković su ponovo glavna tema u Beloj kući. Anabela Atijas najavila da neće doći ćerki na svadbu. Kao i obično, bilo je dosta pitanja i za Lunu Đogani i Marka Miljkovića koji danas proslavljaju mesečnicu, tačnije godinu i… »
Slave mesečnicu, svađaju se, mire i planiraju venčanje! Luna i Marko ponovo glavna tema u Beloj kući! Anabela najavila da…

Slave mesečnicu, svađaju se, mire i planiraju venčanje! Luna i Marko ponovo glavna tema u Beloj kući! Anabela najavila da…

Press 14.05.2020
Sinoć je u "Zadruzi" organizovana emisija "Pitanja gledalaca" koju vodi Milan Milošević. Ovom prilikom zadrugari su mogli da na osnovi pitanja zaključe kakvu sliku emituju preko malih ekrana, ali i da se podsete da milionskom auditorijumu televizije… »
Bilo je ekstremno neprijatno... Luna i Jelena Pešić se slučajno srele nakon celovečernjeg haosa i suza, evo kako su…

Bilo je ekstremno neprijatno... Luna i Jelena Pešić se slučajno srele nakon celovečernjeg haosa i suza, evo kako su…

Press 14.05.2020
Marko Miljković u emisiji "Pitanja gledalaca", koju je i ove srede vodio Milan Milošević, izjavio je kako bi voleo kada izađe iz "Zadruge" da pije kafu zajedno sa svojom devojkom Lunom Đogani i rijaliti drugaricom, kako je predstavlja, Jelenom… »
Ti mene kanališ, a trebalo je da mi budeš podrška! Odoh tamo da sednem kao čovek, mnogo me daviš: Luna i Marko u klinču!

Ti mene kanališ, a trebalo je da mi budeš podrška! Odoh tamo da sednem kao čovek, mnogo me daviš: Luna i Marko u klinču!

Kurir 14.05.2020
Marko Miljković isterao je devojku Lunu iz takta, kada je izjavio da bi voleo da ona i Jelena Pešić posle "Zadruge" sednu na kafu. Đoganijeva je zato ostatak večeri provela raspravljajući se sa svojim dečkom, a u jednom trenutku čak je i suzu… »

Vesti dana »