Povezane vesti

Upoznajte KOŠARKAŠA Novaka Đokovića!

Upoznajte KOŠARKAŠA Novaka Đokovića!

Sportske.net 14.05.2020
Najbolji teniser sveta otkrio zanimljiv snimak iz svoje arhive. Iz dana u dan, tokom još uvek aktuelne pauze zbog pandemije, Novak Đoković nalazi način da se o njemu i dalje piše u medijima širom sveta. Kako zbog svojih stavova o vakcinaciji… »
Jelena i Stefan "naterali" Novaka da odustane od penzije (video)

Jelena i Stefan "naterali" Novaka da odustane od penzije (video)

Sportski žurnal 14.05.2020
Mislim da je deset dana živeo s tim da više nikada neće igrati – otkrila je Jelena. Pre dve godine Novak Đoković bio je na pragu povlačenja, povreda lakta i šestomesečna pauza predstavljali su veliku prepreku. Šta se zbivalo otkrila je njegova… »
Đoković prolazio kroz krizu posle operacije lakta: Novak hteo da napusti tenis pre dve godine

Đoković prolazio kroz krizu posle operacije lakta: Novak hteo da napusti tenis pre dve godine

Večernje novosti 14.05.2020
Rekao mi je: "Prekidam. Izgubio sam u Majamiju, to je bio težak udarac." Okupio je sve nas i poručio: "Drugari, završio sam." Bila sam zbunjena - otkrila je Jelena Đoković. JELENA Đoković je u razgovori sa Grejemom Besindžerom otkrila da je Novak… »
Jelena otkrila neverovatne detalje, Novak je već jednom ostavio tenis!

Jelena otkrila neverovatne detalje, Novak je već jednom ostavio tenis!

Sportske.net 14.05.2020
Bilo je to 2018. godine. Novak Đoković je, baš kao i svaki sportista na svetu, imao svoje padove, a jedan od njih je bio 2018. godine nakon poraza u Majamiju u prvom kolu. "Rekao mi je da odustaje. Izgubio je u Majamiju, bio je to zaista užasan poraz… »
Kada je Novak Đoković "otišao u penziju" na 10 dana: Svi smo plakali...

Kada je Novak Đoković "otišao u penziju" na 10 dana: Svi smo plakali...

Mondo 14.05.2020
Detalje priče otkrila je njegova supruga. Detalje priče otkrila je njegova supruga. Novak Đoković je osvojio 17 gren slem trofeja u karijeri i nalazi se na samo tri koraka iza Rodžera Federera. Pet od tih 17 slemova osvojio je od leta 2018, iz sedam… »
"Novak je rekao da je završio s tenisom, plakali smo"

"Novak je rekao da je završio s tenisom, plakali smo"

N1 Info 14.05.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković saopštio je prodici da završava karijeru posle teškog poraza u Majamiju pre dve godine, otkrila je njegova supruga Jelena. Đoković se 2018. godine vraćao takmičenjima posle operacije lakta. Na Australijan… »
Novak Đoković se tajno penzionisao! Jelena Đoković otkrila šokantnu tajnu: Došao je i rekao nam 'završio sam!'

Novak Đoković se tajno penzionisao! Jelena Đoković otkrila šokantnu tajnu: Došao je i rekao nam 'završio sam!'

Sportal blic 14.05.2020
Novak Đoković je bio u teniskoj penziji. Za koju maltene niko na svetu nije znao. Ovo šokantno otkriće tek sada je postalo poznato javnosti, a ispostavilo se da je "beli sport" napustio 2018. godine. I to na kratko. Grejem Bensindžer je tokom… »
Jelena: Novak je bio u penziji – deset dana

Jelena: Novak je bio u penziji – deset dana

Nova 14.05.2020
Supruga Novaka Đokovića je navela da je on 2018. godine završio svoju profesionalnu karijeru - na deset dana. Jelena Đoković se prisetila momenta u kom je Novak morao da ode na operaciju lakta i da provede šest meseci na pauzi. Tokom tog perioda… »

Vesti dana »