Povezane vesti

Dramatičan apel mitropolita amfilohija milovom režimu: Sudite meni, oslobodite Joanikija! (video)

Dramatičan apel mitropolita amfilohija milovom režimu: Sudite meni, oslobodite Joanikija! (video)

Kurir 14.05.2020
Molimo one koji su na vlasti da pod hitno oslobode nevinog episkopa Joanikija i njegove sveštenike. Ako treba neko da bude hapšen i suđen, neka to da bude mitropolit crnogorsko-primorski, naslednik Svetog Petra Cetinjskog, poručio je crnogorskim… »
Šok - Amfilohije traži da njega hapse

Šok - Amfilohije traži da njega hapse

Alo 14.05.2020
- Ja sam spreman da izađem na sud i da, ako treba, budem i osuđen i pet, i deset godina, i koliko god treba… - navodi Amfilohije. uputio je i sveštenika poruku kojom traži da oni budu oslobođeni. - Za praznik Svetog Vasilija Ostroškog, slava mu i… »
Amfilohije: Molim sve da sačuvamo mir, ako treba nekome da se sudi neka to budem ja

Amfilohije: Molim sve da sačuvamo mir, ako treba nekome da se sudi neka to budem ja

RTS 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije pozvao je na povratak bratskoj slozi. Uz zahtev za oslobađanje episkopa Joanikija i sveštenika, poručio je da uhapse njega i da, ako je kriv, sude njemu. Mitropolit Amfilohije je rekao da se za praznik Svetog… »
Amfilohije: Ako neko treba da bude hapšen, neka to budem ja

Amfilohije: Ako neko treba da bude hapšen, neka to budem ja

N1 Info 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je vlasti da oslobode episkopa Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru zbog kršenja mera na suzbijanju širenja epidemije koronavirusa. Amfilohije je kazao da ako neko treba da odgovara i da… »
Amfilohije: Ako neko treba da bude uhapšen, onda sam to ja

Amfilohije: Ako neko treba da bude uhapšen, onda sam to ja

Novi magazin 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je danas vlasti da oslobode episkopa Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru zbog kršenja mera na suzbijanju širenja epidemije koronavirusa. Amfilohije je kazao da ako neko treba da odgovara i… »
Amfilohije: Moja molba da se svi zajedno potrudimo - da se prekinu deobe i sukobljavanja

Amfilohije: Moja molba da se svi zajedno potrudimo - da se prekinu deobe i sukobljavanja

RTV 14.05.2020
PODGORICA - Mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije pozvao je danas sve u Crnoj Gori na mir i oslobađanje vladike Joanikija, sveštenika i građana. "Ako neko treba za nešto da odgovara, onda sam to ja", kazao je Amfilohije, dodajući da poziv na mir… »
Sudite meni, oslobodite Joanikija: Poruka mitropolita Amfilohija crnogorskim vlastima /video/

Sudite meni, oslobodite Joanikija: Poruka mitropolita Amfilohija crnogorskim vlastima /video/

Sputnik 14.05.2020
Molimo one koji su na vlasti da pod hitno oslobode nevinog episkopa Joanikija i njegove sveštenike. Ako treba neko da bude hapšen i suđen, neka to da bude mitropolit crnogorsko-primorski, naslednik Svetog Petra Cetinjskog, poručio je crnogorskim… »
Poruka mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija (video)

Poruka mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija (video)

Večernje novosti 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije uputio jaku poruku vernicima i građanimaa povodom aktuelne situacije u crnoj Gori. - Za praznik Svetog Vasilija Ostroškog,slava mu i milost, obratio sam se narodu od ćivota Svetog Vasilija, obratio sam se… »
Poruka Amfilohija: Ako neko treba da bude uhapšen – to sam ja

Poruka Amfilohija: Ako neko treba da bude uhapšen – to sam ja

Vesti online 14.05.2020
„Molimo one koji su na vlasti da pod hitno oslobode nevinog episkopa Joanikija i njegove sveštenike. Ako treba neko da bude hapšen i suđen, neka to da bude mitropolit crnogorsko-primorski, naslednik Svetog Petra Cetinjskog“, poručio je crnogorskim… »
Amfilohije: Ako neko treba da bude uhapšen, onda sam to ja

Amfilohije: Ako neko treba da bude uhapšen, onda sam to ja

Nova 14.05.2020
"Ako neko ima da odgovara za nešto, ja molim one koji su na vlasti – ja ću to i napisati u pismu gospodi predsedniku i premijeru ovih dana – da odgovaram ja. I ako treba neko da bude hapšen i suđen, neka to da bude Mitropolit crnogorsko-primorski… »
Amfilohije: Ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda sam to ja

Amfilohije: Ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda sam to ja

Mondo 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je vlasti da oslobode Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru. Poziva na pomirenje, bratsku slogu. "Ako treba nekom da se sudi - onda sudite meni. I pozivam i vlast i narod na mir". Mitropolit… »
Uhapsite mene, oslobodite Joanikija! Amfilohije se obratio milogorcima, mora se sprečiti krvoproliće

Uhapsite mene, oslobodite Joanikija! Amfilohije se obratio milogorcima, mora se sprečiti krvoproliće

Srbija danas 14.05.2020
Njegove reči prenosimo u celosti. Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je vlasti da oslobode Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru. Amfilohije je rekao da ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda je to on. Amfilohijevu… »
Amfilohije: Ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda sam to ja

Amfilohije: Ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda sam to ja

Večernje novosti 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je vlasti da oslobode Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru. Amfihlohije je kazao da ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda je to on . Amfilohijevu poruku prenosimo integralno. Za… »

Vesti dana »