Povezane vesti

Sanogo spreman da pokaže da Zvezda nije pogrešila što ga je dovela

Sanogo spreman da pokaže da Zvezda nije pogrešila što ga je dovela

Vesti online 14.05.2020
Fudbaler iz Obale Slonovače Seku Sanogo, koji je zimus stigao u Crvenu zvezdu i brzo se povredio, sada je spreman i jedva čeka da zaigra u crveno-belom dresu. – Moram da kažem da se jako lepo osećam u Crvenoj zvezdi, imam izuzetno lepo mišljenje o… »
Sanogo: Zvezda pravi izbor, vraćam se još jači

Sanogo: Zvezda pravi izbor, vraćam se još jači

Nova 14.05.2020
Oporavljeni fudbaler Crvene zvezde Seku Sanogo, koji je na "Marakanu" stigao iz Jang Bojsa, poručio je da je zadovoljan izborom kluba i da jedva čeka utakmice. “Početak je svima težak, s obzirom na pauzu, ali polako ulazimo u formu i radujemo se… »
Sanogo: Svi znaju za Zvezdu, čast mi je

Sanogo: Svi znaju za Zvezdu, čast mi je

N1 Info 14.05.2020
Fudbaler Crvene zvezde Seku Sanogo kaže da se izuzetno lepo oseća u redovima crveno-belih i da mu je čast što je deo tako velikog kluba. Vezista iz Obale Slonovače zimus je došao na Marakanu, ali zbog povrede još nije debitovao. Do toga bi trebalo… »
Sanogo: Ništa ne može da poremeti naš šampionski put, uverio sam se koliko dobru publiku imamo!

Sanogo: Ništa ne može da poremeti naš šampionski put, uverio sam se koliko dobru publiku imamo!

Hot sport 14.05.2020
Oporavljeni vezista Seku Sanogo, za koga zvezdaši očekuju da bude pravi pokretač crveno-belog tima, od početka rada podno severa Marakane vredno trenira kako bi bio što spremniji za nastavak sezone. Momak iz Obale Slonovače ne krije da se sjajno… »
Sanogo: Lepo se osećam u Zvezdi, cela fudbalska Evropa zna za ovaj klub

Sanogo: Lepo se osećam u Zvezdi, cela fudbalska Evropa zna za ovaj klub

Večernje novosti 14.05.2020
Zvezda ima mnogo dobrih igrača i mislim da ne bi trebalo da bude nikakvih problema u budućnosti - poručuje Sanogo. Oporavljeni fudbaler Crvene zvezde Seku Sanogo rekao je danas da se lepo oseća u klubu i da veruje da je došao u dobar kolektiv. - Naš… »
Sanogo se oporavio i dao obećanje zvezdašima

Sanogo se oporavio i dao obećanje zvezdašima

Mozzart sport 14.05.2020
„Pun sam samopouzdanja“, poručio vezista iz Obale Slonovače. Opravljeni vezista Seku Sanogo, za koga zvezdaši očekuju da bude pravi pokretač crveno-belog tima, od početka rada podno severa Marakane vredno trenira kako bi bio što spremniji za… »

Vesti dana »