Povezane vesti

Ispred Crkve Svetog Marka: Skup podrške Srpskoj pravoslavnoj crkvi u Crnoj Gori

Ispred Crkve Svetog Marka: Skup podrške Srpskoj pravoslavnoj crkvi u Crnoj Gori

Novi magazin 14.05.2020
Ispred Crkve Svetog Marka održan je večeras skup podrške episkopu budimljansko-nikšićkom Joanikiju i sveštenstvu Srpske pravoslavne crkve (SPC) u Crnoj Gori pod nazivom "Sveća za slobodu". Skup je organizovao klub studenata Pravnog fakulteta i još… »
Ispred Crkve Svetog Marka: Skup podrške Srpskoj pravoslavnoj crkvi u Crnoj Gori

Ispred Crkve Svetog Marka: Skup podrške Srpskoj pravoslavnoj crkvi u Crnoj Gori

Kurir 14.05.2020
BEOGRAD -Nekoliko desetina ljudi okupilo se na skupu podrške episkopu Joanikiju i sveštenstvu SPC u Crnoj Gori ispred Crkve Svetog Marka u Beogradu koji je organizovao Klub studenata Pravnog fakulteta i još nekoliko studentskih organizacija. pod… »
Amfilohije: Ako neko treba da bude uhapšen, onda sam to ja

Amfilohije: Ako neko treba da bude uhapšen, onda sam to ja

Danas 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je danas vlasti da oslobode episkopa Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru zbog kršenja mera na suzbijanju širenja epidemije korona virusa. Premijer Crne Gore Duško Marković izjavio je… »
Mandić: Ako Joanikija pošaljete u Spuž spremite uniforme

Mandić: Ako Joanikija pošaljete u Spuž spremite uniforme

Dnevnik 14.05.2020
PODGORICA: Jedan od lidera opozicionog Demokratskog fronta Andrija Mandić zapretio je da, ukoliko episkop budimljansko-nikšićki Joanikije bude poslat u zatvor u Spužu, neće u ime tog fronta imati nikakvu obavezu prema obećanju datom mitropolitu… »
Uhapsite mene, oslobodite Joanikija: Mitropolit Amfilohije se obratio milogorcima, mora se sprečiti krvoproliće!

Uhapsite mene, oslobodite Joanikija: Mitropolit Amfilohije se obratio milogorcima, mora se sprečiti krvoproliće!

Pravda 14.05.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije zamolio je vlasti da oslobode Joanikija i njegove sveštenike koji su u zatvoru. Amfilohije je rekao da ako neko treba da odgovara i da bude uhapšen onda je to on, prenose Vijesti. Amfilohijevu poruku prenosimo… »
Amfilohije: Moja molba i zahtev da se svi zajedno potrudimo

Amfilohije: Moja molba i zahtev da se svi zajedno potrudimo

Dnevnik 14.05.2020
PODGORICA: Mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije pozvao je danas sve u Crnoj Gori na mir i oslobađanje vladike Joanikija, sveštenika i građana. "Ako neko treba za nešto da odgovara, onda sam to ja", kazao je Amfilohije, dodajući da poziv na mir… »
Mandić: Ako Joanikija pošaljete u Spuž, spremite uniforme

Mandić: Ako Joanikija pošaljete u Spuž, spremite uniforme

Nova 14.05.2020
Jedan od lidera crnogorskog Demokratskog fronta Andrija Mandić zapretio je da ukoliko episkop budimljansko-nikšićki Joanikije bude poslat u zatvor u Spužu, neće u ime Demokratskog fronta imati nikakvu obavezu u odnosu na obećanja dato mitropolitu… »
Mandić zapretio: Ako Joanikije ode u zatvor, spremite uniforme! (video)

Mandić zapretio: Ako Joanikije ode u zatvor, spremite uniforme! (video)

Mondo 14.05.2020
Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić zapretio je da ukoliko episkop budimljansko-nikšićki Joanikije bude poslat u zatvor u Spužu, mogu da izbiju građanski sukobi u Crnoj Gori. "Zaboravićemo na reč datu mitropolitu Amfilohiju!", kaže… »
Oblačimo uniforme ako joanikija pošalju u spuž! Mandić upozorava - Srbi neće tolerisati brutalne napade

Oblačimo uniforme ako joanikija pošalju u spuž! Mandić upozorava - Srbi neće tolerisati brutalne napade

Srbija danas 14.05.2020
On ima informaciju da će episkop biti prebačen u Istražni zatvor. Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić zapretio je da ukoliko episkop budimljansko-nikšićki Joanikije bude poslat u zatvor u Spužu, neće u ime Demokratskog fronta imati… »
Krivične prijave protiv lidera crnogorskog Demokratskog fronta zbog pozivanja na otpor

Krivične prijave protiv lidera crnogorskog Demokratskog fronta zbog pozivanja na otpor

Danas 13.05.2020
Policija Crne Gore je danas saopštila da je podnela krivične prijave protiv tri poslanika opozicionog Demokratskog fronta, zbog sumnje da su izvršili krivično delo pozivanje na otpor. Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić izjavio je da… »

Vesti dana »