Povezane vesti

Kraj sage: Obradoviću ponuđen novi ugovor!

Kraj sage: Obradoviću ponuđen novi ugovor!

Hot sport 15.05.2020
Predsednik Košarkaškog kluba Fenerbahče Ali Koč, istakao je da je srpskom treneru istanbulski tim druga kuća, kao i da mu je ponuđen novi ugovor. Podsećanja radi trofejnom stručnjaku na kraju tekuće sezone ističe ugovor, međuti, želja uprave… »
Predsednik Fenera: Željko će ostati koliko god bude hteo

Predsednik Fenera: Željko će ostati koliko god bude hteo

Nova 15.05.2020
Fenerbahče je druga kuća Željka Obradovića i on može da ostane trener kluba koliko god bude želeo, izjavio je predsednik istanbulskog giganta Ali Koč. Ugovor najtrofejnijeg evropskog trenera i Fenerbahčea ističe na kraju sezone, ali turci klub ne… »
Predsednik Fenerbahčea: Obradović ostaje koliko god bude hteo

Predsednik Fenerbahčea: Obradović ostaje koliko god bude hteo

Sportski žurnal 15.05.2020
- Pokušali smo više puta tokom sezone da produžimo ugovor, ali Željkov stav je da razgovaramo kad se sezona završi. Ne znam šta će Evroliga odlučiti, ali ne mislim da ćemo igrati preko leta. Zato ćemo sesti i konsultovati se sa njim u narednim… »
Predsednik Fenera o Željku, uskoro rešenje!

Predsednik Fenera o Željku, uskoro rešenje!

Sportske.net 15.05.2020
Da li će Željko i naredne sezone biti u Feneru? Fenerbahče i Željko Obradović, to je priča o kojoj će se najviše pričati tokom narednih dana u Istanbulu. Legendarni najtrofejniji trener Evrope ostaje bez ugovora na kraju sezone, a predsednik… »
Predsednik Fenera: Željko da ostane dokle god želi

Predsednik Fenera: Željko da ostane dokle god želi

Mozzart sport 15.05.2020
„Čini mi se da nećemo igrati ovog leta“, kaže Ali Kodž. Pinp-pong na relaciji Željko Obradović – uprava Fenerbahčea se nastavlja. Dugo je javnost spekulisala da li će najbolji trener Evrope ostati u Istanbulu, jer mu ovog leta ističe… »

Vesti dana »