Povezane vesti

Direktorku škole i vozača sahranjuju sutra u Erdeviku

Direktorku škole i vozača sahranjuju sutra u Erdeviku

Nova 16.05.2020
Branislava Gnjidić (49), direktorka Osnovne škole "Sava Šumanović" u Erdeviku, koju je u sredu hicima iz automatske puške ubio suprug Predrag Gnjidić (53), a potom usmrtio i vozača te škole Miroslava Bojića (56), biće sahranjena sutra na… »
Ubijen u krvavom piru u Erdeviku: Sahrana Miroslava Bojića sutra na groblju u Moroviću

Ubijen u krvavom piru u Erdeviku: Sahrana Miroslava Bojića sutra na groblju u Moroviću

Kurir 16.05.2020
Miroslav Bojić (56), koji je ubijen juče u Osnovnoj školi „Sava Šumanović“ u Erdeviku, biće sahranjen sutra. Miroslav Bojić će na večni počinak biti ispraćen u 14 sati na Pravoslavnom groblju u Moroviću. Njega je juče oko 9.30 hicima iz… »
Bizarno učešće ubice iz Erdevika u TV emisijama

Bizarno učešće ubice iz Erdevika u TV emisijama

Nova 16.05.2020
Lovočuvar Predrag Gnjidić (53), koji je u petak ujutru iz automatske puške ubio suprugu Branislavu (49), inače direktorku osnovne škole u Erdeviku, i vozača te škole Miroslava Bojića (56), široj javnosti u Srbiji poznat je i po svom neobičnom… »
Lovočuvar usred škole ubio suprugu i njenog ljubavnika: Dvostruki ubica iz Erdevika gostovao i po TV emisijama (video)

Lovočuvar usred škole ubio suprugu i njenog ljubavnika: Dvostruki ubica iz Erdevika gostovao i po TV emisijama (video)

Blic 16.05.2020
Predrag Gnjidić (53), koji je hicima iz automatske puške juče ujutru usmrtio suprugu Branislavu (49), inače direktorku osnovne škole u Erdeviku, i njenog ljubavnika, školskog vozača, Miroslava Bojića (56), gledali smo u TV emisijama u kojima je… »
Dvostrukog ubicu iz erdevika ste mogli da vidite na TV: Predrag je imao neverovatan hobi! Pogledajte čime se bavio video

Dvostrukog ubicu iz erdevika ste mogli da vidite na TV: Predrag je imao neverovatan hobi! Pogledajte čime se bavio video

Kurir 16.05.2020
Predrag Gnjidić (53) hicima iz automatske puške usmrtio suprugu Branislavu (49) i Miroslava Bojića (56) u prostorijama Osnovne škole „Sava Šumanović“ u Erdeviku. Gnjidić je odmah zatim uhapšen. Motiv dvostrukog ubistva najverovatnije je… »
Horor u Erdeviku! Muž sasuo rafale u ženu i njenog vozača: Sklonite se, moram da je ubijem!

Horor u Erdeviku! Muž sasuo rafale u ženu i njenog vozača: Sklonite se, moram da je ubijem!

Kurir 16.05.2020
Krvavi pir... Predrag Gnjidić (53) hicima iz automatske puške usmrtio suprugu Branislavu (49) i Miroslava Bojića (56) u prostorijama Osnovne škole „Sava Šumanović“ u Erdeviku. Predrag Gnjidić (53) uhapšen je zbog sumnje da je hicima iz… »
Majka ubijene branislave ubici je bila strina i tašta: Komplikovani odnosi porodice zavijene u crno

Majka ubijene branislave ubici je bila strina i tašta: Komplikovani odnosi porodice zavijene u crno

Kurir 16.05.2020
Predrag je danas ubio svoju suprugu Branislavu, direktorku OŠ "Sava Šumanović" u Erdeviku, kao i školskog vozača Miroslava B. Branislava G., direktorka osnovne škole "Sava Šumanović" u Erdeviku, ubijena je jutros kada je na nju, dok je bila u… »
Detalji masakra u Erdeviku Pucao je prvo u Branislavu (49), pa ubio Miroslava (55), izašao iz škole i predao se policiji…

Detalji masakra u Erdeviku Pucao je prvo u Branislavu (49), pa ubio Miroslava (55), izašao iz škole i predao se policiji…

Večernje novosti 15.05.2020
Predrag Gnjidić osumnjičen da je rafalima iz automata presudio supruzi i školskom vozaču z akoga je sumnjao da je sa njim u vezi. E, SAD nek se švalerišu! - izgovorio je navodno Predrag Gnjidić (53) pošto je na zemlju spustio automatsku pušku, iz… »
"Rekla je: 'ne puštaj me, mama, ubiće me'" Potresna ispovest majke direktorke škole koju je ubio ljubomorni muž

"Rekla je: 'ne puštaj me, mama, ubiće me'" Potresna ispovest majke direktorke škole koju je ubio ljubomorni muž

Blic 15.05.2020
''Ne puštaj me mama, ubiće me!'' Te reči moje ćerke nikada neću zaboraviti - priča za ''Blic'' Olgica Gnjidić, majka Branislave (46) koju je u školskoj kancelariji upucao suprug Predrag Gnjidić (53) kog je dva dana ranije ostavila. Gnjidić je u… »

Vesti dana »