Povezane vesti
Janković: Opasno je da se ponašamo kao da virusa nema
N1 Info 16.05.2020
Imunolog Srđa Janković rekao je da epidemija koronavirusa u Srbiji jenjava, ali upozorava da još nije završena. Izvor: RTS Srđa Janković je, govoreći u Jutarnjem programu RTS, rekao da virusa još uvek cirkuliše, a dokle god je tako, postoji, kaže… »
Imunolog Srđa Janković upozorava: Opasno je da se ponašamo kao da virusa nema! Epidemija još nije završena
Pravda 16.05.2020
Imunolog Srđa Janković rekao je da epidemija koronavirusa u Srbiji jenjava, ali upozorava da još nije završena. Janković je rekao da virus još cirkuliše, a dokle god je tako, postoji, kaže, potencijal da se epidemija ponovo ubrza. Prema njegovim rečima… »
Epidemija nije gotova, kazne možemo da izbegnemo samo ovako
Mondo 16.05.2020
Imunolog dr Srđa Janković upozorava da epidemija korona virusa u Srbiji nije završena. Imunolog dr Srđa Janković upozorava da epidemija korona virusa u Srbiji nije završena. Imunolog dr Srđa Janković izjavio je jutros da epidemija korona virusa u Srbiji… »
Srđa Janković: Nadam se da neće biti kažnjavanja zbog nediscipline
Telegraf 16.05.2020
Imunolog još jednom ponovio da je udarna faza korone prošla, ali i da nije još sve gotovo. Imunolog dr Srđa Janković izjavio je jutros da epidemija korona virusa u Srbiji jenjava, ali je upozorio da još nije završena i da je opasno da počnemo da se… »
Vesti dana »
'Ovo je za celo čovečanstvo': Počela prva misija ka Mesecu posle više od 50 godina
BBC News pre 5 minutajoš 17 povezanih
Ovo je istorija: Nikola Jokić je čovek tripl-dabl, uradio što je još samo jedan ikada u NBA
RTS pre 50 minutajoš 15 povezanih
Razoran zemljotres pogodio Indoneziju: Izdato upozorenje za cunami, ima mrtvih
Večernje novosti pre 30 minutajoš 7 povezanih






