Povezane vesti

Marija izazvala buru emocija: “Molitva” izmamila suze nacije

Marija izazvala buru emocija: “Molitva” izmamila suze nacije

Nova 16.05.2020
Posebno emotivan momenat za Srbiju tokom specijalne revijalne emisije "Eurovision: Europe Shine a Light" izazvao je spot Marije Šerifović koji je snimala na praznim ulicama Beograda. Ona nas je sve podsetila kako nam je i pre 13 godina srce zigralo kada… »
Specijalni program Evrovizije, među učesnicima i Marija Šerifović

Specijalni program Evrovizije, među učesnicima i Marija Šerifović

N1 Info 16.05.2020
Mnogi sa nestrljenjem očekuje da vide kako će u večeras izgledati specijalni evrovizijski program "Europe Shine A Light", a kompletan auditorijum videće i jaku poruku iz Beograda. U noći, kada bi da je sve bilo po planu dobili pobednika, finale… »
Marija Šerifović: Molila sam se Bogu da “Molitva” pobedi

Marija Šerifović: Molila sam se Bogu da “Molitva” pobedi

Nova 16.05.2020
Pevačica Marija Šerifović, koja je pre 13 godina sa pesmom "Molitva" pobedila na "Evroviziji" u Finskoj, večeras će u specijalnom evrovizijskom programu "Europe Shine A Lihgt" predstaviti pobedničku kompoziciju u novom ruhu. Naime, Marija je za ovu… »
"Opet sam u finalu evrovizije, imam tremu": Marija Šerifović pokrenula buru poruka, želi da Srbija opet bude najbolja

"Opet sam u finalu evrovizije, imam tremu": Marija Šerifović pokrenula buru poruka, želi da Srbija opet bude najbolja

Blic 16.05.2020
Marija Šerifović je pre tačno 13 godina pobedila na Evroviziji u Helsinkiju sa pesmom "Molitva". Ona se tada, pre takmičenja, pomolila Bogu. Na konferenciji za novinare koja je održana neposredno posle festivala Marija je izjavila da se pre… »
Marija Šerifović će večeras ponovo biti deo Evrovizije

Marija Šerifović će večeras ponovo biti deo Evrovizije

Nova 16.05.2020
Mnogi sa nestrljenjem očekuje da vidi kako će u večeras izgledati specijalni evrovizijski program „Europe Shine A Lihgt“, a kompletan auditorijum videće i jaku poruku iz Beograda. U noći, kada bi da je sve bilo po planu dobili pobednika, finale… »
Marija Šerifović će večeras biti deo Evrovizije, ali zbog jednog iskreno poručuje: "tužna sam"

Marija Šerifović će večeras biti deo Evrovizije, ali zbog jednog iskreno poručuje: "tužna sam"

Blic 16.05.2020
Evropa s nestrljenjem očekuje da vidi kako će večeras izgledati specijalni evrovizijski program „Europe Shine A Lihgt“, a kompletan auditorijum videće i jaku poruku iz srca Beograda! U noći, kada bismo da je sve bilo po planu, dobili pobednika, u… »

Vesti dana »