Povezane vesti

Vučić posle sastanka sa predstavnicima Srba iz Crne Gore: Bićemo uz svoj narod; Plašim se da bismo se Đukanović i ja…

Vučić posle sastanka sa predstavnicima Srba iz Crne Gore: Bićemo uz svoj narod; Plašim se da bismo se Đukanović i ja…

Večernje novosti 16.05.2020
Svi koji su trebalo da budu na sastanku bili su tamo, u Srpskoj kući u Podgorici, koju je Srbija izgradila, bili su politički predstavnici, koji su prvi put zajedno, ujedinjeni - istakao je Vučić. NEMAM problem da sa predsednikom Crne Gore Milom… »
Vučić posle sastanka sa predstavnicima srpskih krugova u Crnoj Gori: "Čuo sam bojazan i strah ljudi"

Vučić posle sastanka sa predstavnicima srpskih krugova u Crnoj Gori: "Čuo sam bojazan i strah ljudi"

Telegraf 16.05.2020
Sastanak je održan putem konferencijskog poziva zbog nemogućnosti delegacije iz Crne Gore da dođe u Beograd zbog važećih mera Vlade te zemlje u prevenciji Kovid-19. Konferencijski sastanak predsednika Aleksandra Vučića s predstavnicima srpskih… »
Završen video-sastanak Vučića i predstavnika srpskih krugova u Crnoj Gori: Srbija je uz svoj narod i svoju crkvu (foto)

Završen video-sastanak Vučića i predstavnika srpskih krugova u Crnoj Gori: Srbija je uz svoj narod i svoju crkvu (foto)

Srbija danas 16.05.2020
Zbog virusa korona delegacija nije u mogućnosti da dođe u Beograd. Konferencijski sastanak predsednika Aleksandra Vučića s predstavnicima srpskih političkih, kulturnih i intelektualnih krugova iz Crne Gore upravo je počeo. Predsednik je izneo i… »
Vučić: Srbi u Crnoj Gori mogu da računaju na podršku Srbije

Vučić: Srbi u Crnoj Gori mogu da računaju na podršku Srbije

RTS 16.05.2020
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je, nakon sastanka sa predstavnicima srpskih krugova u Crnoj Gori, da su zabrinuti zbog najnovijih događaja u toj zemlji. Poručio je da će država Srbija biti uz svoj narod. Aleksandar Vučić je u intervjuu za TV… »
"Poštujemo Crnu Goru, ali ne možemo da zanemimo pred onim što se dešava"

"Poštujemo Crnu Goru, ali ne možemo da zanemimo pred onim što se dešava"

Mondo 16.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je govorio o poslednjim dešavanjima u Crnoj Gori i održanom sastanku putem video linka sa predstavnicima Srba u toj zemlji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je govorio o poslednjim dešavanjima u Crnoj Gori i… »
Vučić: Predstavnici Srba iz Crne Gore očekuju podršku, Srbija će biti uz svoj narod i SPC

Vučić: Predstavnici Srba iz Crne Gore očekuju podršku, Srbija će biti uz svoj narod i SPC

Danas 16.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar rekao je danas posle video konferencije sa predstavnicima Srba u Crnoj Gori, da je čuo bojazan da „neko planira da na isti način rešava problem sa Srbima kao u nekim drugim delovima bivše Jugoslavije“, da u to ne želi… »
Posao Srbije da pomogne očuvanju srpskog identiteta u Crnoj Gori

Posao Srbije da pomogne očuvanju srpskog identiteta u Crnoj Gori

RTV 16.05.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da nema problem da razgovara sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem o položaju Srba u toj zemlji, ali da se plaši da bi teško razumeli stavove i pozicije jedan drugog. "Plašim se da… »
Vučić: Plašim se da bismo se Đukanović i ja teško razumeli! Poštujemo državu Crnu Goru, ali ne možemo da ćutimo na…

Vučić: Plašim se da bismo se Đukanović i ja teško razumeli! Poštujemo državu Crnu Goru, ali ne možemo da ćutimo na…

Pravda 16.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da nema problem da razgovara sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem o položaju Srba u toj zemlji, ali da se plaši da bi teško razumeli stavove i pozicije jedan drugog. "Plašim se da drugačije razumemo… »
Vučić: Zabrinut sam zbog situacije u Crnoj Gori

Vučić: Zabrinut sam zbog situacije u Crnoj Gori

Slobodna Evropa 16.05.2020
Prenoseći detalje sa video konferencije koja je danas održana sa predstavnicima Srba u Crnoj Gori, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da Srbija poštuje Crnu Goru kao državu, ali da "ne može da zanemi pred onim što se njenom narodu… »
Vučić o situaciju u Crnoj Gori Plašim se da se Đukanović i ja ne bi razumeli! Ne možemo da ćutimo na dešavanja u CG

Vučić o situaciju u Crnoj Gori Plašim se da se Đukanović i ja ne bi razumeli! Ne možemo da ćutimo na dešavanja u CG

Kurir 16.05.2020
Konferencijski sastanak predsednika Aleksandra Vučića s predstavnicima srpskih, političkih, kulturnih i intelektualnih krugova iz Crne Gore održao se danas putem video poziva, zbog nemogućnosti predstavnika da dođu u Beograd zbog situacije sa korona… »
Vučić: Poštujemo Crnu Goru, ali moramo biti uz svoj narod

Vučić: Poštujemo Crnu Goru, ali moramo biti uz svoj narod

Nova 16.05.2020
Srbija poštuje Crnu Goru kao državu, ali mora da bude uz svoj narod i crkvu i ne može da zanemi i da ćuti zbog svega što se dešava njenim ljudima, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić o dešavanjima u Crnoj Gori. Vučić, koji je danas… »
Vučić: Plašim se da bismo se Đukanović i ja teško razumeli

Vučić: Plašim se da bismo se Đukanović i ja teško razumeli

Srbija danas 16.05.2020
Ukazao je da će 2021. godine biti održan popis stavnovništva u Crnoj Gori, te da bi deo Srba u popisu mogao da "nestane". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da nema problem da razgovara sa predsednikom Crne Gore Milom Ðukanovićem o položaju… »
"Postoji bojazan naroda": Vučić o razgovoru sa Milom Đukanovićem: Mogu da sednem sa svakim, ali teško da bismo razumeli…

"Postoji bojazan naroda": Vučić o razgovoru sa Milom Đukanovićem: Mogu da sednem sa svakim, ali teško da bismo razumeli…

Blic 16.05.2020
- Mogu da sednam sa svakim, ali teško da bismo razumeli stavove i pozicije jedan drugog - odgovorio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na pitanje novinara da li može da sedne za sto sa predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem i razgovara sa njim… »
Vučić: Poštujemo CG kao državu, ali ne možemo da prećutimo na sve ono što se dole dešava!

Vučić: Poštujemo CG kao državu, ali ne možemo da prećutimo na sve ono što se dole dešava!

Srbija danas 16.05.2020
On je najavio skorašnji sastanak u Beogradu. Konferencijski sastanak predsednika Aleksandra Vučića s predstavnicima srpskih, političkih, kulturnih i intelektualnih krugova iz Crne Gore održao se danas putem video poziva, zbog nemogućnosti… »
Konferencijski sastanak Vučića sa predstavnicima srpskih krugova iz Crne Gore

Konferencijski sastanak Vučića sa predstavnicima srpskih krugova iz Crne Gore

RTS 16.05.2020
Počeo je konferencijski sastanak predsednika Aleksandra Vučića s predstavnicima srpskih političkih, kulturnih i intelektualnih krugova iz Crne Gore. Sastanak se održava u toj formi zbog nemogućnosti delegacije iz Crne Gore da dođe u Beograd zbog… »
Predsednik na konferencijskom sastanku: Vučić danas razgovara sa Srbima iz Crne Gore

Predsednik na konferencijskom sastanku: Vučić danas razgovara sa Srbima iz Crne Gore

Kurir 16.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održaće danas konferencijski sastanak s predstavnicima srpskih političkih, kulturnih i intelektualnih krugova iz Crne Gore. Sastanak će biti održan u ovoj formi zbog nemogućnosti delegacije iz Crne Gore da dođe… »
Vučić na konferencijskom sastanku sa Srbima iz Crne Gore

Vučić na konferencijskom sastanku sa Srbima iz Crne Gore

Nova 16.05.2020
Predsednik Aleksandar Vučić održaće danas konferencijski sastanak s predstavnicima srpskih političkih, kulturnih i intelektualnih krugova iz Crne Gore. Sastanak će biti održan u ovoj formi zbog nemogućnosti delegacije iz Crne Gore da dođe u… »

Vesti dana »