Povezane vesti

U požaru u Pančevu vatra oštetila četiri automobila

U požaru u Pančevu vatra oštetila četiri automobila

Nova 16.05.2020
Serija izgorelih automobila u Pančevu nastavljena je minule noći, oko 4.00 sata ujutro, kada su planula vozila u naselju Tesla. Kako prenosi portal 013info, u ovom požaru oštećena su četiri vozila. Na sreću niko nije povređen, a požar su ugasili… »
Serija izgorelih automobila u Pančevu i okolini, policija privela trojicu mladića

Serija izgorelih automobila u Pančevu i okolini, policija privela trojicu mladića

Blic 16.05.2020
Serija izgorelih automobila u Pančevu nastavljena je minule noći, oko 4.00 sata ujutro, kada su planula vozila u naselju Tesla. Kako prenosi portal 013info, u ovom požaru oštećena su četiri vozila. Na sreću niko nije povređen, a požar su ugasili… »
Uhapšeni "piromani" iz Pančeva, izazvali opštu opasnost

Uhapšeni "piromani" iz Pančeva, izazvali opštu opasnost

Mondo 16.05.2020
Uhapšeni "piromani" iz Pančeva. U prvom slučaju grupica mladića zapalila je automobil, a u drugom muškarac (67) izazvao je požar paljenjem trave. Uhapšeni "piromani" iz Pančeva. U prvom slučaju grupica mladića zapalila je automobil, a u drugom… »
Ne verujem da je moja žena izazivala požare, ubeđen sam da nije kriva: Suprug Prijepoljčanke osumnjičene za paljevine u…

Ne verujem da je moja žena izazivala požare, ubeđen sam da nije kriva: Suprug Prijepoljčanke osumnjičene za paljevine u…

Večernje novosti 16.05.2020
Kosa T. (57) iz Prijepolja iza rešetaka. Podmetnula požar i kod brata blizanca, pala na poligrafu. ZA misteriozne požare u prijepoljskom naselju Suvodo, gde su od početka godine gorele instalacije čak pet kuća, a meštani danima živeli u strahu, po… »

Vesti dana »