Povezane vesti

Smetao mu je njen uspeh, psihički ju je maltretirao: Majka ubijene direktorke iz Erdevika: "Izboriću se da njene sinove…

Smetao mu je njen uspeh, psihički ju je maltretirao: Majka ubijene direktorke iz Erdevika: "Izboriću se da njene sinove…

Blic 17.05.2020
- Moje Branislave više nema. Njeni sinovi su kod mene i ja moram da se izborim da Nikolu i Veljka izvedem na put, da završe škole, zaposle se - kaže Olgica Gnjidić, majka Branislave Gnjidić (46), koju je prekjuče suprug Predrag (53) ubio na njenom… »
Branislavu (48) su najmiliji na večni počinak ispratili u Erdeviku, sat kasnije u Moroviću u zemlju je položen i Miroslav…

Branislavu (48) su najmiliji na večni počinak ispratili u Erdeviku, sat kasnije u Moroviću u zemlju je položen i Miroslav…

Večernje novosti 17.05.2020
Osumnjičenom za dvostruko ubistvo Predragu Gnjidiću (53) iz Šida, nakon saslušanja određen je pritvor do 30 dana. ERDEVIK- Osumnjičenom za dvostruko ubistvo Predragu Gnjidiću (53) iz Šida, nakon saslušanja određen je pritvor u trajanju do 30… »
Direktorka Branislava (49) sahranjena u Erdeviku: Ispratila je porodica i više stotina kolega, prijatelja i đaka (Foto)

Direktorka Branislava (49) sahranjena u Erdeviku: Ispratila je porodica i više stotina kolega, prijatelja i đaka (Foto)

Kurir 17.05.2020
ERDEVIK - Branislava Gnjidić (49), direktorka osnovne škole u Erdeviku koju je u petak ubio muž Predrag (53), sahranjena je na groblju u ovom mestu. Poslednjem oproštaju prisustvovalo je više stotina kolega, prijatelja, učenika i rođaka ubijene… »
Tuga u Erdeviku: Sahranjene žrtve ljubomornog muža

Tuga u Erdeviku: Sahranjene žrtve ljubomornog muža

Nova 17.05.2020
Branislava Gnjidić (49), direktorka Osnovne škole u Erdeviku, koju je u petak hicima iz automatske puške ubio suprug Predrag (53), a potom usmrtio i školskog vozača Miroslava Bojića (56), sahranjena je danas na lokalnom groblju u ovom mestu… »
Prodavao je voće pored škole u Erdeviku i video je sve: Ugledao sam policajca kako trči a onda je nastao košmar!

Prodavao je voće pored škole u Erdeviku i video je sve: Ugledao sam policajca kako trči a onda je nastao košmar!

Kurir 17.05.2020
BEOGRAD/ERDEVIK - Lep dan se pretvorio u košmar. Prodavao sam voće i odjednom video našeg lokalnog policajca kako trči ka školi..., priča prodavac koji radi kraj osnovne škole "Sava Šumanović" u Erdeviku u kojoj se u petak dogodilo stravično… »
Novi detalji masakra u Erdeviku Branislava se vratila kod majke, a Predrag ju je sačekao u školi i ispalio u nju 20 metaka…

Novi detalji masakra u Erdeviku Branislava se vratila kod majke, a Predrag ju je sačekao u školi i ispalio u nju 20 metaka…

Večernje novosti 16.05.2020
Predrag Gnjidić (53) iz Šida ubio suprugu Branislavu Gnjidić (49), direktorku škole i vozača Miroslava Bojića (55). DAN nakon krvavog zločina u Osnovnoj školi "Sava Šumanović" u Erdeviku, kada je Predrag Gnjidić (53) iz Šida ubio svoju suprugu… »

Vesti dana »