Povezane vesti

Milojević progovorio o odlasku iz Zvezde: Udarili su na mog sina, sve je bilo fingirano!

Milojević progovorio o odlasku iz Zvezde: Udarili su na mog sina, sve je bilo fingirano!

Vesti online 17.05.2020
Milojević je proveo dve izuzetno uspešne godine na klupi crveno-belih, a onda naprasno otišao na kraju prvog dela tekuće sezone, o čemu je govorio za Sportski žurnal. On je ovom prilikom otkrio da je umalo otišao iz Zvezde prošlog leta, između… »
Milojević iskreno o Zvezdi: Zbog sina bi otišao pre revanša u Kopenhagenu, žena ga ubedila da ostane

Milojević iskreno o Zvezdi: Zbog sina bi otišao pre revanša u Kopenhagenu, žena ga ubedila da ostane

Telegraf 17.05.2020
Kako su dešavanja u Vojvodini i problemi sa sinom ubrzali Milojevićev odlazak iz Ljutice Bogdana. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević otkrio je u razgovoru za Žurnal kako je zbog svog sina bio na putu da preda ostavku Zvezdanu Terziću prošlog… »
Milojević: Morao sam da sklonim dete iz Srbije

Milojević: Morao sam da sklonim dete iz Srbije

Nova 17.05.2020
Vladan Milojević, bivši trener Crvene zvezde koji trenutno vodi Al Ahli iz Saudijske Arabije, otkrio je da je zbog sina bio spreman da preda ostavku Zvezdanu Terziću prošlog leta, ali ga je supruga sprečila. Najuspešniji trener u istoriji slavnog… »
Milojević o odlasku iz Zvezde, peripetiji oko sina...

Milojević o odlasku iz Zvezde, peripetiji oko sina...

N1 Info 17.05.2020
Odlazak Vladana Milojevića iz Crvene zvezde i dalje je velika tema, sa dosta nepoznatih detalja. Neke je najbolji Zvezdin trener u ovom veku otkrio u intervjuu za praznični broj "Sportskog žurnala." Veliki problem Milojević je imao između dva meča… »
Vladan Milojević otkrio: Zbog sina sam spremao ostavku u Zvezdi!

Vladan Milojević otkrio: Zbog sina sam spremao ostavku u Zvezdi!

Mondo 17.05.2020
"Velika je to škola za mene, svašta sam prošao", rekao je bivši trener Zvezde sa "Sportski žurnal" "Velika je to škola za mene, svašta sam prošao", rekao je bivši trener Zvezde sa "Sportski žurnal" Vladan Milojević, najuspešniji trener Crvene… »

Vesti dana »