Povezane vesti

Kao da je to nešto bizarno: Rašon Tomas otkrio zašto je ostao u Beogradu za vreme virusa korona

Kao da je to nešto bizarno: Rašon Tomas otkrio zašto je ostao u Beogradu za vreme virusa korona

Sportal blic 17.05.2020
Košarkaš Partizana Rašon Tomas je jedan od retkih američkih igrača koji je ostao u Srbiji tokom izolacije zbog pandemije koronavirusa. Krilni centar je u izjavi za klupsku televiziju istakao da je to bila najbolja odluka koju je mogao da donese… »
Partizanov Amerikanac odlučio da ostane: Volim Beograd, zabavno je biti u ovom gradu i tokom korone

Partizanov Amerikanac odlučio da ostane: Volim Beograd, zabavno je biti u ovom gradu i tokom korone

Vesti online 17.05.2020
Košarkaš Partizana Rašon Tomas ostao je u Beogradu tokom pandemije koronavirusa i kaže da nema ničeg čudnog u tome što je pauzuodlučio da provede u glavnom gradu Srbije. Tomas je, poput svih u Srbiji i ostatku sveta ostao zatečen pandemijom i tek… »
Tomas: Svi me pitaju zašto sam ostao u Beogradu

Tomas: Svi me pitaju zašto sam ostao u Beogradu

Nova 17.05.2020
Košarkaš Partizana Rašon Tomas je jedan od retkih američkih igrača koji je ostao u Srbiji tokom izolacije zbog pandemije koronavirusa. Krilni centar je u izjavi za klupsku televiziju istakao da je to bila najbolja odluka koju je mogao da donese… »

Vesti dana »