Povezane vesti

„Salah je odbio Real Madrid“

„Salah je odbio Real Madrid“

Vesti online 17.05.2020
Bivši pomoćnik selektora Egipta Hani Ramzi otkrio je da je Mohamad Salah odbio ponudu Real Madrida. Ponuda je navodno došla nekoliko meseci pre nego što su se Salahov Liverpul i Real sastali u finalu Lige šampiona 2018. godine. – Kada sam radio sa… »
Ramos ga povredio, Real mu odmah poslao ponudu: Madriđani pre dve godine želeli da dovedu Salaha

Ramos ga povredio, Real mu odmah poslao ponudu: Madriđani pre dve godine želeli da dovedu Salaha

Večernje novosti 17.05.2020
Razgovarao sam sa Salahom i rekao mi je da ima sjajnu ponudu Reala na stolu. Odlučio je da ostane jer mu prija "Enfild" - kaže Ramzi. Liverpul je aktuelni šampion Evrope, prvi su u prekinutoj sezoni Premijer lige i blizu su dugo čekane titule. A, da… »
Hani Ramzi: Salah je imao bogatu ponudu Reala!

Hani Ramzi: Salah je imao bogatu ponudu Reala!

Hot sport 17.05.2020
Najbolji fudbaler Liverpula Mohamed Salah imao je na stolu ponudu Real Madrida, ali je Egipćanin samo želeo da ostane na “Enfildu”. Nekadašnji pomoćnik Ektora Kupera u stručnom štabu selekcije Egipta Hani Ramzi otkrio je da je Salah imao ponudu… »
„Salah mi je rekao da je odbio Real Madrid“

„Salah mi je rekao da je odbio Real Madrid“

Mozzart sport 17.05.2020
Sve se dešavalo u martu 2018. Izgleda da ne sanjaju baš svi fudbaleri ovog sveta da obuku dres najvećeg kluba na svetu. Imao je Mohamed Salah ponudu Real Madrida da pređe u njegov redove, ali je – odbio. Sve se dešavalo pre dve godine, dva meseca… »

Vesti dana »