Povezane vesti

"Samo misle da mogu da nam rade o glavi": Greška je bila što smo pravili državu sa njima, ali dolazi kraj i Crnogorcima u…

"Samo misle da mogu da nam rade o glavi": Greška je bila što smo pravili državu sa njima, ali dolazi kraj i Crnogorcima u…

Pravda 17.05.2020
Povodom bestijalnih napada na Srbiju i mene lično od strane crnogorskog Ministarstva spoljnih poslova, želim da veoma jasno poručim: Bestidno je i besplodno plašenje crnogorskog naroda srpskim hegemonizmom! Na žalost, nisam ja ovo izgovorio, već… »
Dačić odgovara Crnogorcima: Došao je kraj vaše hegemonije u Beogradu

Dačić odgovara Crnogorcima: Došao je kraj vaše hegemonije u Beogradu

Mondo 17.05.2020
Srbija je zainteresovana samo za mir i nikakva hegemonija nad Crnom Gorom je ne interesuje, poručio je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Srbija je zainteresovana samo za mir i nikakva hegemonija nad Crnom Gorom je ne interesuje, poručio je… »
Dačić odgovorio Podgorici i šokirao: Greška što smo pravili državu sa njima, ali dolazi kraj i Crnogorcima u Beogradu

Dačić odgovorio Podgorici i šokirao: Greška što smo pravili državu sa njima, ali dolazi kraj i Crnogorcima u Beogradu

Kurir 17.05.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić oštro je reagovao na navode crnogorskog Ministarstva vanjskih poslova da se "koristeći retoriku Miloševićevog portparola meša u unutrašnje stvari Crne Gore", rekavši da je "bestidno je i besplodno plašenje… »
Da sam se pitao nikad ne bih pravio državu sa Crnom Gorom: Dačić o optužbama iz Podgorice

Da sam se pitao nikad ne bih pravio državu sa Crnom Gorom: Dačić o optužbama iz Podgorice

Večernje novosti 17.05.2020
Dačić za "Novosti" o optužbama iz crnogroskog Ministarstva vanjskih poslova: Bezobrazluk je da nas Podgorica optužuje za mešanje u unutrašnje stvari a narušili su naš integritet priznavanjem Kosova. Povodom bestijalnih napada na Srbiju i mene… »
Dačić: Sam Đukanović je rekao da nema srpske hegemonije

Dačić: Sam Đukanović je rekao da nema srpske hegemonije

Nova 17.05.2020
Srbija je zainteresovana samo za mir i nikakva hegemonija nad Crnom Gorom je ne interesuje, poručio je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić odbacujući optužbe crnogorskog Ministarstva spoljnih poslova da se Srbija meša u unutrašnje stvari te… »
Milićević: Licemeran i populistički stav MSP Crne Gore

Milićević: Licemeran i populistički stav MSP Crne Gore

Nova 17.05.2020
Potpredsednik Skupštine Srbije Ðorđe Milićević odbacio je danas kao licemeran i populistički stav Ministarstva spoljnih poslova Crne Gore i kao neprimeren napad na šefa srpske diplomatije Ivicu Dačića. U saopštenju, Milićević je istakao da se… »
Milićević: Srbija nikada nije, niti će se mešati u unutrašnje stvari Crne Gore

Milićević: Srbija nikada nije, niti će se mešati u unutrašnje stvari Crne Gore

RTS 17.05.2020
Potpredsednik Skupštine Srbije Đorđe Milićević odbacio je danas kao licemeran i populistički stav Ministarstva spoljnih poslova Crne Gore i kao neprimeren napad na šefa srpske diplomatije Ivicu Dačića. U saopštenju za javnost, Milićević je… »

Vesti dana »