Povezane vesti

Sandra u suzama traži da joj vrate sina! Moja beba pati, ona mora biti uz majku! Sve vreme je držala sinovljevu cuclu!

Sandra u suzama traži da joj vrate sina! Moja beba pati, ona mora biti uz majku! Sve vreme je držala sinovljevu cuclu!

Kurir 17.05.2020
Sandra Obradović prošle subote optužila je nevenčanog partnera V B sa kojim ima sedmomesečnog sina za nasilje. Ona je rekla da ju je on pretukao i da je sa strašnim povredama završila u Urgentnom centru, dok je Vladimir to demantovao i rekao kako… »
Sandra Obradović jecala u emisiji uživo: "Moja beba pati i plače, hoću da mi se vrati"! Otkrila nove detalje

Sandra Obradović jecala u emisiji uživo: "Moja beba pati i plače, hoću da mi se vrati"! Otkrila nove detalje

Blic 17.05.2020
Sandra Obradović optužila je svog partnera V.B. da je počinio nasilje u porodici. Tvrdila je da ju je pretukao i da je zbog strašnih povreda završila u Urgentnom centru. Međutim, njen partner je to demantovao i govorio kako je preterala sa pićem… »
Sandra u suzama: Najviše me boli što moja beba pati

Sandra u suzama: Najviše me boli što moja beba pati

Nova 17.05.2020
Manekenka Sandra Obradović pre nedelju dana iznela je u javnost da je nevenčani suprug Vladimir Babić maltetira, a zatim joj je uzeo i njihovog sedmomesečnog sina Andreja. “Ne znam da li je gospodin doktor da daje dijagoze. Ne mogu da vidim svoju… »

Vesti dana »