Povezane vesti

Pod pokroviteljstvom Hrvatske se rehabilituju zločini

Pod pokroviteljstvom Hrvatske se rehabilituju zločini

Alo 17.05.2020
Komemoracija u Blajburgu nije čin odavanja počasti žrtvama, nego problematična politička manifestacija. - Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača, i dalje stojim iza tih reči koje sam izrekao u Jerusalimu, rekao je bivši hrvatski… »
Ivo Josipović brutalno o komemoraciji u Blajburgu: "Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača"

Ivo Josipović brutalno o komemoraciji u Blajburgu: "Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača"

Večernje novosti 17.05.2020
Komemoracija u Blajburgu nije čin odavanja počasti žrtvama, nego problematična politička manifestacija i besramna manipulacija. Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača, i dalje stojim iza tih reči koje sam izrekao u Jerusalimu, rekao je… »
Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača: Bivši hrvatski predsednik o Blajburgu

Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača: Bivši hrvatski predsednik o Blajburgu

Sputnik 17.05.2020
Ustaška zmija je još tu, preti, sikće i jača, i dalje stojim iza tih reči koje sam izrekao u Jerusalimu, rekao je bivši hrvatski predsednik Ivo Josipović, koji je oštro kritikovao to što je hrvatska država pokrovitelj komemoracije u Blajburgu… »
Josipović kritikovao blajburšku komemoraciju: Pokušavaju da rehabilituju ustaštvo

Josipović kritikovao blajburšku komemoraciju: Pokušavaju da rehabilituju ustaštvo

Telegraf 17.05.2020
Dodao je da vernici i njihova crkva imaju pravo i treba da mole za duše ubijenih, ali da je problem kada se to manifestujea izvan konteksta uz slanje "opasnih političkih poruka" Bivši hrvatski predsednik Ivo Josipović oštro je danas kritikovao… »

Vesti dana »